Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ок, но ако не ти е проблем виж пак, те ако мигат, мигат за част от секундата, докато въртиш ключа, за да запалиш.Май най-накрая го оправих, но докато не минат 1-2 месеца няма да се хваля
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      Ок, но ако не ти е проблем виж пак, те ако мигат, мигат за част от секундата, докато въртиш ключа, за да запалиш.Май най-накрая го оправих, но докато не минат 1-2 месеца няма да се хваля
      Аз току що бях до долу до колата да го пробвам... не мига... поне тази за ASR-а дето е като гума хвърляща чакъл
      Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
      Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

      Коментар


        Някой може ли да ми даде информация какво представлява този "азотен компенсатор" на съединителя, колко струва, може ли да се намери някъде, може ли да се шунтира и изобщо каквото знаете за него? Доколкото разбрах, той се намира някъде между горната помпа на съединителя и лагер помпата и ролята му е да държи педала на съединителя винаги на едно и също ниво, независимо колко е изхабен съединителят. Всяка друга информация ще ми бъде от полза. Благодаря предварително!
        Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

        Коментар


          Стельо по твоя въпрос немога да изкажа мнение, но и аз имам един въпрос, днес сутринта при температура от 2.5/3 градуса на таблото ми изписа Опасност от Лед, искам да попитам това появявало ли се е при някой друг и при подадена информация от датчика за външна темепратура ли се появява или при информация от някой друг датчик :D.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

          Коментар


            tomsan написа:
            Стельо по твоя въпрос немога да изкажа мнение, но и аз имам един въпрос, днес сутринта при температура от 2.5/3 градуса на таблото ми изписа Опасност от Лед, искам да попитам това появявало ли се е при някой друг и при подадена информация от датчика за външна темепратура ли се появява или при информация от някой друг датчик :D.
            Напълно нормално е ... приготви се през зимата ще ти пищи всеки път като запалиш.
            Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
            Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

            Коментар


              Аха ясно, благодаря много за бързия отговор.
              Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

              Коментар


                Стрелката на температурата не мърда на никъде и никога(като достигне средата) с изряден термостат! В последствие се появи проблем с темп. датчик ,играеха оборотите но стрелката на темп не мърдаше.И аз със стария термостат си имах парно и то доволно.
                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                Коментар


                  Тя ми мърда в 5% от общото време в колата от 100% ако е , 5% да ми е леко на ляво 1-2мм, и при ускорение се връща пак на средата!! Т.е. засега няма смисъл да взимам нов термостат, имам чувството, че е от някоя замърсена клема, ама не знам и аз вече какво да мисля!!А относно предупреждението за лед, под 3 градуса външна температура, сигнализира!!

                  Коментар


                    svetljotod написа:
                    ...имам чувството, че е от някоя замърсена клема...
                    Имаш ли идея комбинацията Стило и замърсена клема какъв резултат ще даде???Явно от скоро караш тази кола.
                    AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                    HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                    Kawasaki ER-6n'2012

                    Коментар


                      iakvvu написа:
                      svetljotod написа:
                      ...имам чувството, че е от някоя замърсена клема...
                      Имаш ли идея комбинацията Стило и замърсена клема какъв резултат ще даде???Явно от скоро караш тази кола.
                      Неочаквано добра комбинация! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

                      Коментар


                        Стилото си е голяма машина и днеска ходих пак да автокъщата в Плевен и им поставих ултиматум да свалят цената на 5 хилки и да карам пак Стило но вече двуврато и малко по така изглеждащо от предишното . :D Тъй че очаквам позвъняване от тях в следващите дни и току вижте ми е излязъл пак късмета да карам Стило . КИАта е добър автомобил но разхода на нафта не пада под 8 литра и това ме кара да си купя пак Стило за да се кефя на разход от 4.5 до 5 литра. :D
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          коцев написа:
                          Стилото си е голяма машина и днеска ходих пак да автокъщата в Плевен и им поставих ултиматум да свалят цената на 5 хилки и да карам пак Стило но вече двуврато и малко по така изглеждащо от предишното . :D Тъй че очаквам позвъняване от тях в следващите дни и току вижте ми е излязъл пак късмета да карам Стило . КИАта е добър автомобил но разхода на нафта не пада под 8 литра и това ме кара да си купя пак Стило за да се кефя на разход от 4.5 до 5 литра. :D
                          Иди с 5 бона на банкноти по 20 лв. Изсипи им ги на предния капак и ги питай дали ги искат, щото иначе отиваш другаде да ги дадеш. Обикновено действа!

                          Коментар


                            Airfan написа:
                            iakvvu написа:
                            svetljotod написа:
                            ...имам чувството, че е от някоя замърсена клема...
                            Имаш ли идея комбинацията Стило и замърсена клема какъв резултат ще даде???Явно от скоро караш тази кола.
                            Неочаквано добра комбинация! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                            преди 2 седмици стана 1 година от както я имам, и това е първия ми проблем с нея , ако може да се нарече проблем за сега! Определено случих горе долу на кола, като гледам вашите проблеми!!

                            Коментар


                              Ела на срещата в Казанлък да ти намеря кусури
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                emzo написа:
                                Ела на срещата в Казанлък да ти намеря кусури
                                Далечко ми е то Варна, иначе с удоволствие, да не казвам голяма дума, но и като взех колата нов внос беше, в сервиза на Фиат в Плевен за смяна на ремъци, масла, ролки, я огледаха много щателно за други проблеми или части за смяна и казаха, че е добре поддържана и няма нищо за смяна, преди 3-4 месеца като свенях маслото също, и на диагностиката и окачването, всичко, което ми подейства успокоително особено при първото обслужване, защото спокойно можеха да измислят неща, за да лапнат повече парички!

                                Коментар

                                Working...
                                X