Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Мисля да взема 12в. от управлението на борд компа, дали ще има проблеми ?Идеята е да вържа зарядно за гпс/телефон.
    Ако "борд компа" е това под копчетата - мисля, че по-добрия вариант е зад малката жабка която се вижда на снимката ... тоест зад нея са бушоните, а има и доста дебел + там ... погледни няма да има проблем да вземеш ток от там и да прокараш жицата под страничната кора ...
    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

    Коментар


      Ами то иде реч за макс. 500мА, но ще погледна там к’во се крие.Мерси.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Някой има ли идея защо крушките ми горят през две седмици, тва фарове, стопове, габарити, светлините на регистрационния номер, всичките съм ги сменявал , някои от тях по два пъти.
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          Щото Фиат, що ....Слагай ксенон.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Е па аз още не съм сменял крушка за 10 месеца откакто го имам Стилото. И то е Фиат. Позачисти хубаво цоклите дето влизат крушките и да са стабилно поставени .Не виждам друга причина да горят.
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              fiatmaniak написа:
              Някой има ли идея защо крушките ми горят през две седмици, тва фарове, стопове, габарити, светлините на регистрационния номер, всичките съм ги сменявал , някои от тях по два пъти.
              На пазара има крушки от неидентифицирани производители,които работят по 30 мин.Купувайте крушки от Пратикер-само маркови.

              Коментар


                Коцев, датчика за задна скорост лесно ли се сменя ? Канал ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Не съм го сменял още . Един колега от София ми даде неговия стария да го видя какво представлява и ми каза че е наръчно отдоло само се маха кората и се сменя .Обаче аз като мерих неговия то той се оказа здрав . Останах с убеждението че леко се беше износило бутончето което влиза навътре и дава верига ,та според мен не му е стигал хода . Аз му подадох 12в на едната клема и при натискане си излизаха 12в и пробвах с крушка и си свети нормално . Но аз като човек който никога не кара назад а само напред не ми пречи че не ми свети на заден ход . Вече минах 9 000км от както съм сменил маслото и след 1 000 км ще отида да го сменят отново, та тогава мисля като свалят кората отдоло да видя и моя датчик и евентуално да сложа стария на колегата , ако моя не е добър. :DИ много си ми е хубаво Стилото ,пък за Мерца да не говорим :D
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    Да попитам колегите с версията на с климатик... трите врътки: за температура, за сила на струята и за поска на въздуха, имат ли лампички да светят, защото всичо друго в колата ми свети освен тях ?
                    Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                    Коментар


                      Само през деня съм карал на климатик и не съм виждал да светят . Но и нощем като карам на фарове също не съм забелязвал да светят. Все пак при първото ми влизане в колата ще проверя по прецизно.
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        коцев написа:
                        Само през деня съм карал на климатик и не съм виждал да светят . Но и нощем като карам на фарове също не съм забелязвал да светят. Все пак при първото ми влизане в колата ще проверя по прецизно.
                        Ами според мен и без да караш на климатик би трябвало да светят. Но тъй като съм нов със Стилото и тази вечер за сефте карах на по-тъмно и забелязах, че не светят само тези 3те врътки, а 3те копчета по-долу за климатка и за въздуха в купето си светят... та затова питам само при мен ли не светят или по принцип на модела е така
                        Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                        Коментар


                          И при мен не светят, а доколкото знам има една крушка и за 3-те врътки, но още не съм стигнал до интериорните забележки така че немога да бъда категоричен.
                          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                          Коментар


                            emzo написа:
                            Коцев, датчика за задна скорост лесно ли се сменя ? Канал ?
                            Емо за предпочитане е канал.Моят го сменях през предната лява гума и се потроших.Карам с новият вече година и половина.Масло няма да текне от кутията и датчика не е скъп-беше малко над 10 лв.
                            AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                            HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                            Kawasaki ER-6n'2012

                            Коментар


                              Stelio89 написа:
                              Да попитам колегите с версията на с климатик... трите врътки: за температура, за сила на струята и за поска на въздуха, имат ли лампички да светят, защото всичо друго в колата ми свети освен тях ?
                              Има две лампички и светят постоянно когато си на контакт независимо дали си с вкл габарити или не.
                              AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                              HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                              Kawasaki ER-6n'2012

                              Коментар


                                iakvvu написа:
                                Има две лампички и светят постоянно когато си на контакт независимо дали си с вкл габарити или не.
                                Тогава идва другият ми въпрос... как да извадя тези копчета, че да си сменя тези 2 лампички
                                Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                                Коментар

                                Working...
                                X