Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема за срещата в Китен 2.3.4ЮЛИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Днес с колегата VesMil обсъдихме съвместно пътуване в събота сутринта.Ако не ни мине котка път - ще дойдем заедно с половинките. Не бързам засега да се записвам обаче, тъй като не е 100% сигурно. Всичко зависи от чичко-паричко, а при мен както знаете (а и при Веско), нищо не се знае до последния момент. Ще направя всички възможно да сме на лице.

    Коментар


      #77
      kosta написа:
      dzvqroto-qnisZ написа:
      fihi написа:
      Очертава се добра среща. Все хубави хора. Айде не остана.
      Дам така ще е Крайният срок за записване е 30.06 (сряда),за да можем да се обадим и да дадем бройката ...
      четете, има корекции от моя страна !
      Много добра корекция при това.Да не забравиш да спреш до магазина за по кафе.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #78
        krasio_79bs написа:
        kosta написа:
        dzvqroto-qnisZ написа:
        fihi написа:
        Очертава се добра среща. Все хубави хора. Айде не остана.
        Дам така ще е Крайният срок за записване е 30.06 (сряда),за да можем да се обадим и да дадем бройката ...
        четете, има корекции от моя страна !
        Много добра корекция при това.Да не забравиш да спреш до магазина за по кафе.
        ти си ни първа спирка на влизане в Бургас към 9.00-9.30/ч. аз при мен се наложи да изкарам бегача така, че най-вероятно се приготви за кафе с Qniz, Kuku, fihi и мен барабар с децата
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #79
          Бая кафе ще да е. Аз може да цапна една ’хранителна добавка’, за да имам сили.7
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #80
            Ванко,наблизо има една кръчма.Само дето не знам дали имат сутрешни добавки(тип чорба). :D
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #81
              krasio_79bs написа:
              Ванко,наблизо има една кръчма.Само дето не знам дали имат сутрешни добавки(тип чорба). :D
              Аз говорех за биричка, но и на едно шкембенце няма да се разсърдя.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                #82
                fihi написа:
                krasio_79bs написа:
                Ванко,наблизо има една кръчма.Само дето не знам дали имат сутрешни добавки(тип чорба). :D
                Аз говорех за биричка, но и на едно шкембенце няма да се разсърдя.
                Ееейййй каква биричка бре???Нали ти ще водиш парахода?
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #83
                  еййййййййй тоя nnikin_n съм го признал вече 7 мнения - 2-ра среща ако продължава така срещите му ще изпреварят мненията ! в което няма нищо лошо, напротив дори трябва да се поучим от него и да ни е за пример ! купона май ще е във върховете като гледам участниците !
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #84
                    Tornado написа:
                    Immortal написа:
                    Пък и колегата Женшен ме изкуши
                    И мен.
                    И кво сега? Да обувам железните гащи, така ли? Абе, в тия стаи баня има ли или ще си страдам от транспортната фобия докато не се оцопкам в морето?
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #85
                      Аз да паля ли Живето?

                      Коментар


                        #86
                        разбира се че ще я палиш

                        Коментар


                          #87
                          При едно условие обаче - при първата чалга, гръцко, сръбско - паля колата и се прибирам и ме губите завинаги! Омръзна ми от чалга-фиат-сбирки. И тука си имаме такива и повече няма да бия толкова километри за нищо! Става ли?

                          Коментар


                            #88
                            ///// написа:
                            При едно условие обаче - при първата чалга, гръцко, сръбско - паля колата и се прибирам и ме губите завинаги! Омръзна ми от чалга-фиат-сбирки. И тука си имаме такива и повече няма да бия толкова километри за нищо! Става ли?
                            о това не зависи от мене

                            Коментар


                              #89
                              ///// написа:
                              При едно условие обаче - при първата чалга, гръцко, сръбско - паля колата и се прибирам и ме губите завинаги! Омръзна ми от чалга-фиат-сбирки. И тука си имаме такива и повече няма да бия толкова километри за нищо! Става ли?
                              Разрешете да запитам-какво е общото между чалга и някое старо гръцко парче?
                              Octavia RS
                              Evo 10-служебната играчка.

                              Коментар


                                #90
                                бирата

                                Коментар

                                Working...
                                X