Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се!!! част 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    nai7 написа:
    geo_g написа:
    Имам голяма хвалба: Приеха дъщеря ни в детска..........! .
    Аааа да то при вас си е цяло чудо това.Да вие жива и здрава.
    Вярно си е чудо! На всичкото отгоре беше и от децата с нормални точки, т.е. без предимства и по жребий!
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    Коментар


      geo_g написа:
      nai7 написа:
      geo_g написа:
      Имам голяма хвалба: Приеха дъщеря ни в детска..........! .
      Аааа да то при вас си е цяло чудо това.Да вие жива и здрава.
      Вярно си е чудо! На всичкото отгоре беше и от децата с нормални точки, т.е. без предимства и по жребий!
      Тук при нас няма такова нещо но все пак не е София,записваш го и си готов да тръгва на градина.Онзи ден ходих при познат във Сл.бряг там градината им до преди полвин година била безплатна сега я направили 20 лв ама си е готина детска градина.А при нас е 55 лв.

      Коментар


        Колега, няма го това нещо в Сарафово. В централните бургаски градини е като в София. Оплаквам се: много ме мързи
        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
        Ex.Opel Astra

        Коментар


          хваля се - почвам работаааааааааааааааа
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            kosta написа:
            хваля се - почвам работаааааааааааааааа
            Разгеле!Оплаквам се: Шефът днес се прибира от дълга командировка в чужбина. Свърши ми царството.

            Коментар


              Оплаквам се: Изтича ми автокаското ... в петък, 13-ти
              Más vale tarde que nunca
              Peugeot 206 2.0 HDi ))

              Коментар


                kosta написа:
                хваля се - почвам работаааааааааааааааа
                Време беше Оплаквам се - спи ми се много и кафето не помага.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Стилото се счупи...лошо...много се счупи...ще го дърпаме до сервиза...
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    Добре, че беше колежката да ме подсети да видя, че ми изтича гражданската. Писна ми от изваждания.
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      geo_g написа:
                      Имам голяма хвалба: Приеха дъщеря ни в детска градина! Да ни е жива и здрава и все така голяма късметлийка в живота!п.с. За София става въпрос.
                      Направо банкет трябва да вдигнеш!Аз ще духам супата още една година! Оплакване - забравих ко щях да са оплаквам!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        Хвалене: Оправихме стильо Оказа се призрак е измъкнал полуоската от карето...?! Всичко е здраво и си е на мястото...!? сглобихме го сменихме маншона и всичко е ОК..?! 39лв и отново късам гуми
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          kiselo написа:
                          Хвалене: Оправихме стильо Оказа се призрак е измъкнал полуоската от карето...?! Всичко е здраво и си е на мястото...!? сглобихме го сменихме маншона и всичко е ОК..?! 39лв и отново късам гуми
                          Еййй тия бургаски джамбази...Да не са се мъчили да ти крадат джантите с полуоските?
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            krasio_79bs написа:
                            kiselo написа:
                            Хвалене: Оправихме стильо Оказа се призрак е измъкнал полуоската от карето...?! Всичко е здраво и си е на мястото...!? сглобихме го сменихме маншона и всичко е ОК..?! 39лв и отново късам гуми
                            Еййй тия бургаски джамбази...Да не са се мъчили да ти крадат джантите с полуоските?
                            хаххаха та знам ли ги...Хвалене 2: Отивам на Созопол да разходя фуфу и да пробвам новия радар детектор на камерите
                            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                            Коментар


                              kiselo написа:
                              krasio_79bs написа:
                              kiselo написа:
                              Хвалене: Оправихме стильо Оказа се призрак е измъкнал полуоската от карето...?! Всичко е здраво и си е на мястото...!? сглобихме го сменихме маншона и всичко е ОК..?! 39лв и отново късам гуми
                              Еййй тия бургаски джамбази...Да не са се мъчили да ти крадат джантите с полуоските?
                              хаххаха та знам ли ги...Хвалене 2: Отивам на Созопол да разходя фуфу и да пробвам новия радар детектор на камерите
                              От сега ти казвам,че ще си останеш само с разходката.Не съм чувал някой радардетектор дето да ги лови тия стационарните.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                krasio_79bs написа:
                                kiselo написа:
                                krasio_79bs написа:
                                kiselo написа:
                                Хвалене: Оправихме стильо Оказа се призрак е измъкнал полуоската от карето...?! Всичко е здраво и си е на мястото...!? сглобихме го сменихме маншона и всичко е ОК..?! 39лв и отново късам гуми
                                Еййй тия бургаски джамбази...Да не са се мъчили да ти крадат джантите с полуоските?
                                хаххаха та знам ли ги...Хвалене 2: Отивам на Созопол да разходя фуфу и да пробвам новия радар детектор на камерите
                                От сега ти казвам,че ще си останеш само с разходката.Не съм чувал някой радардетектор дето да ги лови тия стационарните.
                                Точно този модел дето си купувам аз ги лови стига да са достатъчно близо до пътя...е хваща ги на 50-60м максимум но пак си е нещо. Хубавото е, че това е един от най-евтините детектори Тази към Поморие която е преди я ловеше на скоро с бравата минавах и не я хвана сега ще пробвам тези на долу как са
                                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                                Коментар

                                Working...
                                X