Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русе - Силистра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Русе - Силистра

    Хора, доста неприятна част от този път има в източния край на Русе, около подхода за Дунав мост.Няма да споменавам задръстването, в което попаднах около някакво кръгово на входа на Русе на връщане от Силистра, но дупки се намират по целия път и то доста.Пътят не е перфектен, с две думи.Не знам как е достъпът от Шумен, дали е по-добър?

    #2
    Re: Русе - Силистра

    fuoco написа:
    Хора, доста неприятна част от този път има в източния край на Русе, около подхода за Дунав мост.Няма да споменавам задръстването, в което попаднах около някакво кръгово на входа на Русе на връщане от Силистра, но дупки се намират по целия път и то доста.Пътят не е перфектен, с две думи.Не знам как е достъпът от Шумен, дали е по-добър?
    Пътят Русе - Силистра е цвете пред Шумен - Силистра.Русе - Силистра от август месец е в ремонт, във връзка с предстоящия ремонт на Дунав мост и отклоняването на ТИР-овете към Силистра.Ужасните отсечки са:1) нарязания асфалт преди с. Нова Черна - посока от Русе към Силистра (просто ремонта е започнал от Русе)2) околовръстното на Тутракан - от отбивката за Тутракан до отбивката за с. Пожарево трябва да се кара по-внимателно и бавничко. П.П.: Какво правиш по моя роден край? (ако не е тайна, питам във връзка и с другата ти тема за граничната ограда)
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Ами имах ходене до Русе и реших да се отбия да видя Силистра, и без това бях близо, а не бях стъпвал преди там. Иначе е хубаво градче, жалко че нямах достатъчно време да го разгледам. Чух, че имало някаква крепост, ще я разгледам през лятото.

      Коментар


        #4
        Re: Русе - Силистра

        Stefanaki написа:
        Пътят Русе - Силистра е цвете пред Шумен - Силистра.Русе - Силистра от август месец е в ремонт, във връзка с предстоящия ремонт на Дунав мост и отклоняването на ТИР-овете към Силистра.Ужасните отсечки са:1) нарязания асфалт преди с. Нова Черна - посока от Русе към Силистра (просто ремонта е започнал от Русе)2) околовръстното на Тутракан - от отбивката за Тутракан до отбивката за с. Пожарево трябва да се кара по-внимателно и бавничко. П.П.: Какво правиш по моя роден край? (ако не е тайна, питам във връзка и с другата ти тема за граничната ограда)
        От къде си по-точно? Аз също съм от силистренско.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          Re: Русе - Силистра

          VooDoo написа:
          Stefanaki написа:
          П.П.: Какво правиш по моя роден край?
          От къде си по-точно? Аз също съм от силистренско.
          Всички ще се разкриете накрая Yellow_Flash_Colorz_PDT_06fuoco това на аватара твоето Браво ли е?

          Коментар


            #6
            Re: Русе - Силистра

            =Rudi= написа:
            VooDoo написа:
            Stefanaki написа:
            П.П.: Какво правиш по моя роден край?
            От къде си по-точно? Аз също съм от силистренско.
            Всички ще се разкриете накрая Yellow_Flash_Colorz_PDT_06fuoco това на аватара твоето Браво ли е?
            Никога и по никакъв повод не съм крил, че съм роден и съм живял в този малък прекрасен град. Всяка година се прибирам по няколко пъти, за да се видя с роднини и приятели.
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #7
              Re: Русе - Силистра

              Stefanaki написа:
              =Rudi= написа:
              VooDoo написа:
              Stefanaki написа:
              П.П.: Какво правиш по моя роден край?
              От къде си по-точно? Аз също съм от силистренско.
              Всички ще се разкриете накрая Yellow_Flash_Colorz_PDT_06fuoco това на аватара твоето Браво ли е?
              Никога и по никакъв повод не съм крил, че съм роден и съм живял в този малък прекрасен град. Всяка година се прибирам по няколко пъти, за да се видя с роднини и приятели.
              И да удариш няколко кайсиеви коктейла.
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #8
                Re: Русе - Силистра

                =Rudi= написа:
                VooDoo написа:
                Stefanaki написа:
                П.П.: Какво правиш по моя роден край?
                От къде си по-точно? Аз също съм от силистренско.
                Всички ще се разкриете накрая Yellow_Flash_Colorz_PDT_06fuoco това на аватара твоето Браво ли е?
                Колега, моето браво е.Номерът, обаче, не е мой Имам още няколко такива аватара.Иначе номерата в СС WXYZ CC много ми харесаха, за това си сложих такъв на аватара Също си спомням за номера T WXYZ TT и те са ми много интересни.
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  В неделя ще си ходя на село и ще пътувам по пътя през Силистра, и от там за Русе. Някой знае ли как е пътя- по специално отсечката от Силистра до Тутракан?
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар


                    #10
                    VooDoo написа:
                    В неделя ще си ходя на село и ще пътувам по пътя през Силистра, и от там за Русе. Някой знае ли как е пътя- по специално отсечката от Силистра до Тутракан?
                    Чист, ако не вали и сух. Между Зафирово и Богданци внимавай, че са се отворили дупки, както и точно преди Тутракан /до бензиностанцията на входа/.

                    Коментар


                      #11
                      =Rudi= написа:
                      VooDoo написа:
                      В неделя ще си ходя на село и ще пътувам по пътя през Силистра, и от там за Русе. Някой знае ли как е пътя- по специално отсечката от Силистра до Тутракан?
                      Чист, ако не вали и сух. Между Зафирово и Богданци внимавай, че са се отворили дупки, както и точно преди Тутракан /до бензиностанцията на входа/.
                      Благодаря ти за информацията! Аз чак в Тутракан няма да ходя. След Богданци , малко преди Търновци завивам на ляво и хващам пътя към Преславци. Но пътя межди Зафирово и Богданци и преди си беше лош, но сега вероятно е станал още по-отвратителен.
                      SEAT Leon Cupra 300
                      Triumph Street Triple 765 R

                      Коментар

                      Working...
                      X