Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затъмняване на стопове Fiat Marea

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    benzol написа:
    Xayc написа:
    benzol написа:
    аз на моята ги затъмних с фолио така че ако имам някакъв проблем с властите веднага мога да го махна има си и добра пропускливост на светлина,само да споделя че като се напръска с спреи и после ако го чистиш с корселин и стоповете не са от стъкло ами пластмаса може да стане много весело
    Това фолио къде го продават,и какво е подобно на това за стъкла или не
    ми моето е матово по дебело е от това за стъкла и тука ми го продадоха за 1лв ( дължина 10см височина 25-30см) аз си взех за 4 лв и ми остана малко по малко от половината
    И когато искаш можеш да го свалиш без проблем,така ли ?

    Коментар


      #17
      Xayc написа:
      benzol написа:
      Xayc написа:
      benzol написа:
      аз на моята ги затъмних с фолио така че ако имам някакъв проблем с властите веднага мога да го махна има си и добра пропускливост на светлина,само да споделя че като се напръска с спреи и после ако го чистиш с корселин и стоповете не са от стъкло ами пластмаса може да стане много весело
      Това фолио къде го продават,и какво е подобно на това за стъкла или не
      ми моето е матово по дебело е от това за стъкла и тука ми го продадоха за 1лв ( дължина 10см височина 25-30см) аз си взех за 4 лв и ми остана малко по малко от половината
      И когато искаш можеш да го свалиш без проблем,така ли ?
      да това е фолио не съм пробвал ама би трябвало да става и мисля че ще е по лесно да се махне от колкото спрея

      Коментар


        #18
        Фолиото се маха лесно без помощни средства стига да имаш малко нокти де!

        Коментар


          #19
          sodata1 написа:
          Фолиото се маха лесно без помощни средства стига да имаш малко нокти де!
          Вчера един приятел ми се обажда ела до гаража,отивам и какво да гледам правят му стоповете на аудито с това фолио и се оказа,че се слага супер лесно.Малко вода горещ въздух и го разнасяш за 10 мин направиха единия. Сигурно тези дни,ще си направя и мойте.

          Коментар


            #20
            Xayc написа:
            sodata1 написа:
            Фолиото се маха лесно без помощни средства стига да имаш малко нокти де!
            Вчера един приятел ми се обажда ела до гаража,отивам и какво да гледам правят му стоповете на аудито с това фолио и се оказа,че се слага супер лесно.Малко вода горещ въздух и го разнасяш за 10 мин направиха единия. Сигурно тези дни,ще си направя и мойте.
            моето се слагаше без вода ползвах горещ въздух само за краищата ето и резултата
            Прикачени файлове

            Коментар


              #21
              Добре е станало !

              Коментар


                #22
                Ето днес си взех фолио и пробвах ме с един приятел да направим единия стоп,уж пистолет имах ме всичко вода пръсках ме и целия стана с въздух.Ето и снимки http://prikachi.com/images/791/5468791x.jpg и доста ми хареса,утре мисля да славя и другия да пробвам и на него какво,ще стане.А по тези дни ще купя пак фолио докато стани като хората. http://prikachi.com/images/802/5468802x.jpg

                Коментар


                  #23
                  само да споделя това фолио за фарове и стопове което се продава не се пръска с вода поне така ми каза продавача от магазина а само с пистолет за горещ въздух или сешоар (моите със сешоар ги правих)като се позагрее фолиото става лесно

                  Коментар


                    #24
                    benzol написа:
                    само да споделя това фолио за фарове и стопове което се продава не се пръска с вода поне така ми каза продавача от магазина а само с пистолет за горещ въздух или сешоар (моите със сешоар ги правих)като се позагрее фолиото става лесно
                    Не знам ама стана супер зле то на снимката не се вижда ама от близо е ужас не можах ме да го направим,супер се напука набръчка.След малко,ще има нов опит на другия :D

                    Коментар

                    Working...
                    X