Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моето ново Пунто ГТ - ^_^

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Взвми от ГТ глава било то спукана (нали в рамките на допустимото) занесия да я залепят и карай.Ремонта на спукана глава излиза около 200 лева + - 20 30 лева зависи.И главата 100 = 300 и караш.Не спукана глава трудно ще намериш.
    4 бири и турбината да свири

    Коментар


      По принцип избягвам да пиша тук.Всички глави 1,4 и 1,6 от ФИАТ едновалов пасват на блока на ГТ.Но са с различни клапани и горивни камери от на ГТ.Горивната камера на ГТ1 и ГТ2 е 36сс.Горивната камера на ГТ3 е 34сс.А горивната камера на 1,4 типо темпра е 27сс.По добре си търси глава от ГТ както та е посаветвал колегата по горе.За глава от пунто 1,6 дали става питаи Орлин.
      Трудно се живее в страна където е модерно да си прост ..

      Коментар


        Ще го мисля какво да го правя ... и ще видиме
        Fiat Punto GT

        Коментар


          Днес ми докара моя приятел новите сигменти , гумички и гарнитури.... в понеделник отивам да купя главата , която съм намеил , стига а е читава и отива на шлаиф , и след това започвам да затварям моторетката
          Fiat Punto GT

          Коментар


            kiros написа:
            Мислех да не ти пиша повече в темта, защото те видях за лекомислен.Но щом имаш желание за колата ......Виж за глава от фиат фиорино 1.4 моно инжекция.В моята фирма има такова , и на вид главата е 1:1 с пунтовската.Вече степента на сгъстяване каква , и дали ще стане някой друг може да каже / по запознат/
            Благодаря , сега съм намерил една глава в понеделник ще видя що за стока е
            Fiat Punto GT

            Коментар


              кажи от ква кола си вземал точния модел и кви са и разликите
              ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

              Коментар


                Когато стане и съм сигурен че ще стане главата щте ти кажа
                Fiat Punto GT

                Коментар


                  Пак не слушаш като ти се говори.
                  4 бири и турбината да свири

                  Коментар


                    Човек тая глава мойта е толкова спукана че нищо нестава от нея , а за ГТ - глава никой не продава.....Днес купих глава утре отива на шлайф и за напасвен на клапаните , сега качих буталата с новите сигменти , биелни лагери нови и нова гарнитура за картера . Само чакам главата да дойде от шлайфиста и да се надяваме че ГТ-то пак ще е по пътищата без проблеми
                    Fiat Punto GT

                    Коментар


                      Я пусни една снимка на твоята толкова спукана глава да видим за какво иде реч.
                      4 бири и турбината да свири

                      Коментар


                        Тия дни ще я снимам да ти покажа.... само да фана колегата че аз нямам с какво да я снимам
                        Fiat Punto GT

                        Коментар


                          Итака и така , да споделим докаде стигнахме.... Днес взех главата от шлайфиста , тия дни отивам да сатварям мотора и да купя ново масалце. Да се надяваме че всичко ще е наред. Днес цял ден бях при майстора да челоса , испускателния , смукателния колектор и турбото ... поне като съм я почнал да я направя като хората. Последен напан преди палене :D
                          Fiat Punto GT

                          Коментар


                            с кво турбо ще я караш последно ?! и ква глава взема ?
                            ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                            Коментар


                              С ТД04 съм вече , а главата беше смешна история .... заприказвах се с комшията той е бивш монтьор и се оказа че в мазето имал глава от 8 клапанов мотор , и се оказа същата като пунтовската и небеше спукана... и ми я подари човека та ще съм с нея .... но от каква кола е и той незнае .... изостанала е от времето понеже той е правил масово италянки.... та некак си скалъпихме нещата :D
                              Fiat Punto GT

                              Коментар


                                :D :D :D Нямам думи слагаш глава която дори не знаеш от каква кола е ?

                                Коментар

                                Working...
                                X