Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моето ново Пунто ГТ - ^_^

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преди 1 час си карам аз към студенски град и какво да се случи ..... моята прекрасна фиата почна да работи на 3-ри цилиндъра и отзад да мято гъст , бял дим .... Дарнитурата ОУТ :D Прибрах я в гарайа утре отварям мотора и почвам всичко наново по него , докато нестане нов
    Fiat Punto GT

    Коментар


      god please save meeee :D
      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
      '97 Coupe 16VT 262WHP+

      Коментар


        sen7ineL написа:
        Преди 1 час си карам аз към студенски град и какво да се случи ..... моята прекрасна фиата почна да работи на 3-ри цилиндъра и отзад да мято гъст , бял дим .... Дарнитурата ОУТ :D Прибрах я в гарайа утре отварям мотора и почвам всичко наново по него , докато нестане нов
        карай на гас и си свиркай , добре че е гарнитурата а не буталата
        Power Under Pressure

        Коментар


          така като гледам май се заформа още една тема с дъълги писаници по незгодите на едно ГТ...поне "s00rry" няма да е сам

          Коментар


            JacK`DanielS написа:
            така като гледам май се заформа още една тема с дъълги писаници по незгодите на едно ГТ...поне "s00rry" няма да е сам
            Толкова много мъка от такава малка количка ...
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              S.W.A.T. написа:
              JacK`DanielS написа:
              така като гледам май се заформа още една тема с дъълги писаници по незгодите на едно ГТ...поне "s00rry" няма да е сам
              Толкова много мъка от такава малка количка ...
              Не е до количката.А ти тая кола ръчкаш ли я на газ?
              4 бири и турбината да свири

              Коментар


                Ръчкам я , но не е от гаста просто си е дошло времето , гарнитурата беше .... мазалоооо . Явно наистина никога не е отварян този мотор :DНезнам сащо ГТ - на гас да не може , при положение че съм виждал маса коли с турбо на гас и се карат еври дей и нямат проблеми с години ..... Просто след ремонта на мотора , ще си покаже дали е от гаста.
                Fiat Punto GT

                Коментар


                  А ти сега смени ИХИ-то с неква по голяма духалка нали?А след това ремап нещо или така си я караш.Може и да не е от газта проблема да
                  4 бири и турбината да свири

                  Коментар


                    DogForLife написа:
                    А ти сега смени ИХИ-то с неква по голяма духалка нали?А след това ремап нещо или така си я караш.Може и да не е от газта проблема да
                    Остави го той даже знае и смесите какво са на гас както споменах не е виновна колата а задкормилното
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      аи са заткормилното било аз 2 години не мога я вкарам в пътя моита кола. орлине почна колата ми да гарми и на по млак буст само споделаям.

                      Коментар


                        Сменям ИХИ-то с Гаррет от ТД .... която е същата не е по голяма. Оказа се днес че главата има 3-ти цепнатини , и купих нова глава без пукнатини ...... утре отива на шлайф , а аз през това време отивам за сигменти , гумички и гарнитури. Относно смесите Орлине , нете разкрах какво искаше да кажеш , но пак казвам немисля че колата е на тва дередже от гаста.Ти знаеш че като я купих ти звъннах и ти казах че има компресия този мотор 8.5 , след оглед сега на мотора се останови , че колата е купена с издухала гарнитура. Мислих че ми губи антигриз от радиаторчето на парното , но уви не е оттам. Проблема е бил че гарнитурата е била тругнала и след монтажа на гаста , е станало по зле положението. И да споменя че този мотор се оказа че е отварян , нему е първия ремонт Относно критиките с гаста , след ремонта ще видиме колко ще искара и ще го обсъждаме :D
                        Fiat Punto GT

                        Коментар


                          намерете ми читав дебитомер бе момци .., ба брат ти в тая кола за няколко месеца нарина вътре света незнам богат дядо ли имаш .., банки ли обираш кво праиш ама :Д дано да стане накрая кат света
                          ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                          Коментар


                            sen7ineL написа:
                            Сменям ИХИ-то с Гаррет от ТД .... която е същата не е по голяма. Оказа се днес че главата има 3-ти цепнатини , и купих нова глава без пукнатини ...... утре отива на шлайф , а аз през това време отивам за сигменти , гумички и гарнитури. Относно смесите Орлине , нете разкрах какво искаше да кажеш , но пак казвам немисля че колата е на тва дередже от гаста.Ти знаеш че като я купих ти звъннах и ти казах че има компресия този мотор 8.5 , след оглед сега на мотора се останови , че колата е купена с издухала гарнитура. Мислих че ми губи антигриз от радиаторчето на парното , но уви не е оттам. Проблема е бил че гарнитурата е била тругнала и след монтажа на гаста , е станало по зле положението. И да споменя че този мотор се оказа че е отварян , нему е първия ремонт Относно критиките с гаста , след ремонта ще видиме колко ще искара и ще го обсъждаме :D
                            Това Гаррет от ТД какво ще рече? От турбо дизел ли?

                            Коментар


                              Да временно ще карам с дизелово турбо , докато моето е на рециклаж. Роска , брат трябва ми кола нон-стоп и затова я правя че нямам избор И необирам банки просто заработвам вповечко :D
                              Fiat Punto GT

                              Коментар


                                Питам защото ми стана интересно.Има доста изписано по въпроса за присаждане на дизелови турбини на бензинови двигатели.Предполагам знаеш за какво става на въпрос.Още повече че караш колата на газ , където температурата на изгорелите газове е още по голяма, да не е след време да повториш ремонта който правиш сега.

                                Коментар

                                Working...
                                X