Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моето ново Пунто ГТ - ^_^

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко раздвижване със снимки Хайде и няколко снимки на малка част на сменение части Ето го и валеото С повечко профинки :DИ Притискателчо хехехе
    Fiat Punto GT

    Коментар


      ще вземе да стане кола от това накрая
      Power Under Pressure

      Коментар


        Дам , виш ти един ден запреличала на здраво ГТ :D Запланувал съм за тоя месец да сменя предни накладки , преден ляв носач ми се поразтропа , воднапомпа и термостат.... ако останат парес мисля и нови кабели да и сложа И да се надяваме че след това ме чака само боята :D xaxaxa
        Fiat Punto GT

        Коментар


          Забравих да споделя че скоро време май ще трябва да рециклирам стартер и алтернатор , алтернатора в ниските като я остава колата и ми се забавя парното и лампите по таблото ми намаляват ( светлината) , относно стартера по някой път като я запаля се чува едно ДЖЖЖЖЖЖ и спира..... Кво да я правя ФИАТ :D
          Fiat Punto GT

          Коментар


            Едно лайно колкото повече го ровиш повече мирише...Успех и дано нямаш повече проблеми разбира се ако се постараеш колата да я прави Орлин а не всеки 2-ри Колата е като жената бара ли и 2-ри работата не е на добре...Аз QV-TO Го карам за всяко нещо в Пазарджик а ти имаш майстор на краката а правош глупости..Докато колата беше при и Иван и При мен освен съединителя и други дребни проблеми не е имала на какво правиш ти :D :D :D

            Коментар


              Питай Орлин като купих колата от Иван , тя беше в братовчед му 1г. да я продава , питай го каква беше колата като я купих. РАЗПАДАШЕ СЕ !!! ....
              Fiat Punto GT

              Коментар


                Ако затеб кола е да не работят пемпературните датчици , стъпковото моторче , съединителя го бяхте карали 10000000000 КМ и никой него ебаваше че е за смяна та сега и скорости няма !!! свещите бяха тотал змаинали , спирачни маркучи напукани , ангренай целия нацепен , маслото пуши отзад беше на 50 хил.км , ролката на алтернатора забила неиска да се върти , радиаторчето на парното спукано губи антифриз , акомулатор нямаше колата , кулера счупер фанали го с рапитки , славили си едната баласта на ксенона .... а ве яко цигания беше по колата ( Staikoff ) незнам дали ти си ги пипал или не но .... и Орлинчо я видя че беше адки зле , от както е в мен колата има 4хил.км навъртяни и да кажеш че аз съм я разпаднал няма и 3 месеце сещтай се сам дали си прав
                Fiat Punto GT

                Коментар


                  По спокойно малко виж че на края съм писал :D Абсолютно нищи не съм барал по колата аз ама нищичко за братовчед му на Ванката не искам да коментирам каквото и да е било но аз съм я карал лятото няколко пъти и освен твърдия съединител други проблеми не съм имал но все пак....Не искам да се засягаш мен лично колата като цяло като вървене ми харесваше доста но си имаше и много неща за правене и явно е било така както разбирам в последствие сега...Успех за напред следя ти темата

                  Коментар


                    Ей разбрал си ме погрешно нито ти се карам , нито ти се сърдя ... гледал , купил , взел ....за 1600 лв здраво ГТ няма как да е .... просто така го каза сеедно съм я разпаднал аз :D понеже сега е на 15-ки лети джанти , дори вчера и купих чисто нови гуменки зимни ..... Това е кола днес е здрава утре е счупена ... тя наистина вътви добре колата , сега и с газовия инжекцион също върви както преди на бензин
                    Fiat Punto GT

                    Коментар


                      Не мога да кажа нищо лошо за колата дори за малкото време за което е била при мене не ме е оставила никъде а и все пак карам и аз Италянска кола но не е Фиат...Quadrifoglio Verde ! Качи снимки от сега да я видя колата когато имаш как

                      Коментар


                        Ок , тези дни ще я нащракам с джантите фолиото и там другите щуротийки да я видиш
                        Fiat Punto GT

                        Коментар


                          Днес купих скоростна кутия и тези дни предсто смяна , сега ми кажете отиде ми турбото подяволите на оригиналния фланец какво турбо да сложа та колата да си върви по същия начин аз съм с оригиналното ИХИ.Неискам повече вървеж а просто друго турбо
                          Fiat Punto GT

                          Коментар


                            kkk16

                            Коментар


                              Тя си става на моя колектор , само Downpipe трябва да се преправи ???
                              Fiat Punto GT

                              Коментар


                                da

                                Коментар

                                Working...
                                X