Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

имам нужда от помосщт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    имам нужда от помосщт

    http://www.google.bg/imgres?q=BLAUPU...&ty=72Взех си този усилвател но понеже съм нов в бранша и ми е нужна малко помощ може ли някои да ми каже как да го вържа имам в багажника 10" каса онтересува ме как да ги свържа БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО )))))))))))))

    #2
    ИНТЕРЕСУВА МЕ "SUPPLY" КАКВО ЗНАЧИ "REMOTE" "GROUND"И СЪЩО КАК ТРЯБВА ДА ВЪРЖА БАС КАСАТА ГОВОРЯ ТАМ ЗА CH1 CH2 CH3 CH4И АКО МОЖЕ НЯКОИ ДА МИ КАЖЕ ОТЗАД НАСТРОИКИТЕ НА FRONT: BASS BOOST , LOW PASS , HI PASS REAR: BASS BOOST , LOW PASS , HI PASSА СЪЩО FRONT: LEVEL НА 8 ИЛИ НА 0,3V REAR : LEVEL 8 ИЛИ 0,3 FRONT:CROSSOVER SELECTOR: LP , HP ,FLAT КОЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ REAR: CROSSOVER SELECTOR: LP , HP , FLAT И ТОВА МЕ ИНТЕРЕСУВА КАК ТРЯБВА ДА ЕОБЩО ВЗЕТО ВСИЧКО МЕ ИНТЕРЕСУВА КАК ТРЯБВА ДА Е )))))))))) БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО

    Коментар


      #3
      sfecki написа:
      ИНТЕРЕСУВА МЕ "SUPPLY" КАКВО ЗНАЧИ "REMOTE" "GROUND"И СЪЩО КАК ТРЯБВА ДА ВЪРЖА БАС КАСАТА ГОВОРЯ ТАМ ЗА CH1 CH2 CH3 CH4И АКО МОЖЕ НЯКОИ ДА МИ КАЖЕ ОТЗАД НАСТРОИКИТЕ НА FRONT: BASS BOOST , LOW PASS , HI PASS REAR: BASS BOOST , LOW PASS , HI PASSА СЪЩО FRONT: LEVEL НА 8 ИЛИ НА 0,3V REAR : LEVEL 8 ИЛИ 0,3 FRONT:CROSSOVER SELECTOR: LP , HP ,FLAT КОЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ REAR: CROSSOVER SELECTOR: LP , HP , FLAT И ТОВА МЕ ИНТЕРЕСУВА КАК ТРЯБВА ДА ЕОБЩО ВЗЕТО ВСИЧКО МЕ ИНТЕРЕСУВА КАК ТРЯБВА ДА Е )))))))))) БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО
      GROUND e - Минус колега+ си е +Remote - ти е сигнала от CD като пуснеш Cd-то да ти се пусне и усилвателя може да се ползва и изхода от CD за ел антена настройките на самия усилвател се правят като е свързано всичко и сам си преценяваш сам за себе си кое как да бъде относно CH1 , CH2 , CH3 , CH4 ако имаш само една туба,бокс,каса,кутия.... можеш да я вържеш на мостов режим .. демек взимаш си + от CH1 и - от CH2 за повече мощност .. иначе можеш да си е вържеш и на CH1 + и -
      Fabbrica Italiana Automobili Torino
      F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
      F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
      F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

      Коментар


        #4
        мерси много ))))))))))))))

        Коментар


          #5
          а GROUNDA трябва да го вържа към купето на колата ли

          Коментар


            #6
            sfecki написа:
            а GROUNDA трябва да го вържа към купето на колата ли
            да колега
            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
            Punto. 1.2 16v. 86hp+

            Коментар


              #7
              не съ смеи неразбирам ;ДД

              Коментар


                #8
                sfecki написа:
                не съ смеи неразбирам ;ДД
                Той колегата не ти се смее,че неразбираш.Смее ти се,че неможеш да пишеш.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар

                Working...
                X