Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как се отливат спойлери?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как се отливат спойлери?

    колеги някои има ли си представа как се прави калъп и как се отлива спойлер от смола, се още не сам правил и незнам как!Някои ще ми обесни ли?
    Фиат купе има само два недостатака, ограниченията по пътя и полицайте!!! 2.0cc, 20v, 147ps Coupe!

    #2
    Аз съм следял теми на хора , които си праят колите, даже точно фиат пунто.Пръскат директно върху бронята с пяна за дограма мисля, след тва се излязва с макетен нож , и после или върху тая броня мацаш смола, или покриваш с тиксо за да я ползваш , като калъп. Но смолата ше изгори пяната, тряя някфо тиксо пак да се сложи. Само не ми е ясно как ги докарват точно, на око не ми са вярва да ги праятhttp://tuning.bg/forum/viewtopic.php...E+%D0%93%D0%A2
    Punto JTD
    http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

    Коментар


      #3
      Едва ли може да се обясни с няколко реда,но ще се питам да ти помогна.Намираш си една броня от моргата,за да не развалиш твоята при евентуален неуспех и започваш с опитите...Идеята е да видоизмениш твоята броня така че да изглежда по различен начин.За целта може използваш материали които могат лесно да се моделират:монтажна пяна,стиропор,фибран...Взимаш монтажна пяна,най-лесно се работи с нея защото се залепва върху това което я напръскаш,като изсъхне оформяш с макетно ножче желаната от теб форма,ако някъде е станало неравно пак слагаш пяна оставаш да изсъхне и режеш.Като се оформи грубо търкаш с шкурка за да загладиш ръбовете които са се получили от рязането,следи да става симетрично това е най-важно.Като стигнеш до тук пиши ми едно ЛС и ще ти обясня нататък какво да правиш.Поздрави.Съби
      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

      Коментар


        #4
        Най-добре не се занимавай с глупости ами виж колегата Racer_GT, какво предлага. Има доста калъпи... все ще си харесаш нещо.Цените са прилични, а и ти гарантирам, че ще станеш доволен. Иначе ако минаваш през мен скоро, и аз мога да ти обясня, но колко материал ще изхвърлиш докато докараш нещо читаво за HGT-ооо.....

        Коментар

        Working...
        X