Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карбоново фолио ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Карбоново фолио ?!

    Искам да лепна на предния капак карбоново фолио и имам няколко въпроса.Как се лепи такова фолио,каква е процедурата?Надеждно ли е фолиото при дъжд и т.н.?Ще имам ли проблем с полицията?И понеже фиатчето ми е Пунто MK1 мисля да махна отдпред емблемата и то остават 2 дупчици,директно върху тях да залепя фолиото,ще има ли проблем?
    FIAT Punto MK1 1.1 55hp

    #2
    Re: Карбоново фолио ?!

    Cvetun написа:
    Искам да лепна на предния капак карбоново фолио и имам няколко въпроса.Как се лепи такова фолио,каква е процедурата?Надеждно ли е фолиото при дъжд и т.н.?Ще имам ли проблем с полицията?И понеже фиатчето ми е Пунто MK1 мисля да махна отдпред емблемата и то остават 2 дупчици,директно върху тях да залепя фолиото,ще има ли проблем?
    Привет, колега.Ако не си лепил до сега, директно ти казвам, че няма да се справиш добре, от първия път.Фолиа-много. Това на 3М е надеждно.Иначе се лепи с пистолет за горещ въздух върху чиста, гладка и обезмаслена повърхност.Това с фолиото в/у двете дупчици, няма да стане без да си личи, че има дупки отдолу.За проблемите с полицията си има правилник, консултирай се с него, най-добре.

    Коментар


      #3
      Има едно което е текстилно се води и се лепи без пистолет тъи като е от плат и се разтяга като "локум" но пак си иска маисторлък.Иначе става много шокарно...хихи
      Прикачени файлове
      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

      Коментар


        #4
        Cvetun написа:
        Искам да лепна на предния капак карбоново фолио и имам няколко въпроса.Как се лепи такова фолио,каква е процедурата?Надеждно ли е фолиото при дъжд и т.н.?Ще имам ли проблем с полицията?И понеже фиатчето ми е Пунто MK1 мисля да махна отдпред емблемата и то остават 2 дупчици,директно върху тях да залепя фолиото,ще има ли проблем?
        Дупките на емблемата са малки колега и няма да имаш проблем ако не нагряваш и не натискаш фолиото там
        galinchooo написа:
        Има едно което е текстилно се води и се лепи без пистолет тъи като е от плат и се разтяга като "локум" но пак си иска маисторлък.Иначе става много шокарно...хихи
        Колега заинтригува ме може ли малко повече инфо ? На какви размери и какви цени се предлага това ? И има ли си лепило или трябва ти да мажеш ?

        Коментар


          #5
          самозалепващо е продава се на линеен метър а ширината му е 1.25см.Продава се на цена от 23лв до 35лв линеен метър.Дебело и меко е и създава илюзията за кожа на пипане.От скоро започнах да го използвам и незнам колко време ще държи на метеорологични условия.Имах няколко клиенти с бусове направени с тва фолио на предния капак(да предпазва от камъчета),много хубаво стои.
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар


            #6
            galinchooo написа:
            самозалепващо е продава се на линеен метър а ширината му е 1.25см.Продава се на цена от 23лв до 35лв линеен метър.Дебело и меко е и създава илюзията за кожа на пипане.От скоро започнах да го използвам и незнам колко време ще държи на метеорологични условия.Имах няколко клиенти с бусове направени с тва фолио на предния капак(да предпазва от камъчета),много хубаво стои.
            Колега, кой е производителя на това нещо и EdgeSealer-a na 3М, запечатва ли го добре или има друга технология за ръбчетата?Приблизително(или точно) колко микрона е и релефно ли е?

            Коментар


              #7
              фолио

              В интернет има как става трябва да е гладко иначе ако има дупки или вдлъбнатини от камъчета ще стане грозно нещо такова http://vbox7.com/play:m7367ce6cfhttp.../play:ea1d9b58
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Пръскаш със спрей със вода и почваш винаги от средата. Туй е по-важното.
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  Това фолио има ли различни разцветки?
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    незнам кои е производителя на това фолио(текстилното).Китаиско е ,атворай е вносителя.Има го само в черно и бяло.Различава се от 3м-ското само по големината на правоъгълниците и е много меко.поради факта че се разтяга като "локум" се залепя без навлажняване на повърхноста(и без горещ въздух) като започнеш от средата,само да има 2ма човека да го опъват в двата края.Аз лично използвам 2 профила за опъване ( зада се разпъва равномерно от 2те страни иначе се разпъва само където са ръцете) и лепя директно без водичка.Залепям краищата на профилите и 2ма опъват от 2те страни докато го изглаждам.Но уви пак си е трудничко .
                    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                    Коментар


                      #11
                      за тези които са си лепнали карбонче:Пазете ги от безчетково миене!!!! След време фолиото сгъва палатката...хихи (от препаратите)
                      FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                      Коментар

                      Working...
                      X