Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto GT3 KaTsArA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto GT3 KaTsArA

    Здравейте , първо да се представя преди няколко седмици се обзаведох и аз с ГТ пълна стоковица е 99 година ! Сложих му нови гуми на 14-ките Hankook Ventus Prime 185/55 и сега следва масалце Selenia Racing 10/60 , термостат и свещи ! Има 2 неща които ме дразнят и това е че като пусна парното на топло и почва да мирише ужасно в купето и Blow Off-а на моменти се чува супер силно на моменти слабо ? мисля да сложа чип Seb1 и да изкарам по голям кулер отпред с едно окачване за първо време
    Прикачени файлове
    Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

    GT 1.4 TURBO 8V

    #2
    Ако не е тайна колега за колко я купи.Може и на ЛС.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      честино колега а клапана ако я кара6 по студена се 4ува по слабо а като е загряла по силно поне примен е така

      Коментар


        #4
        Много изпънато браво гледах го в един сайт за обяви!Честито за колата и дано да можеш да спиш вечерта да не се поболяваш мн мн!
        Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP
        Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

        Коментар


          #5
          Честито колега,със здрава да си караш и най-важно безаварийно.Мой съвет (не от опит, а от мнения) е да се спреш само с чипа, кулера и генерация.
          4 бири и турбината да свири

          Коментар


            #6
            leandro написа:
            честино колега а клапана ако я кара6 по студена се 4ува по слабо а като е загряла по силно поне примен е така
            Това не е нормално при тебе е така щото блоуоффа блокира на топло това ти обясних като го видях щото аз го подарих този кпана щото не става просто
            Power Under Pressure

            Коментар


              #7
              DogForLife написа:
              Честито колега,със здрава да си караш и най-важно безаварийно.Мой съвет (не от опит, а от мнения) е да се спреш само с чипа, кулера и генерация.
              ако е ГТ 3 , и аз съм на същото мение
              Power Under Pressure

              Коментар


                #8
                Бравос бравос колега още ч красавица в форума .... Безаварийно каране и да ги наказваш много
                Fiat Punto GT

                Коментар


                  #9
                  Колеги , какво етова лостче до лостчеро за мигачите на последната снимка и закакво служи... за пръв път виждам такова нещо на ГТ :D
                  Fiat Punto GT

                  Коментар


                    #10
                    джойстик на сони за музиката
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      #11
                      Господи ... аз си мисля някви допълнителни екстри кадето невсъм ги чувал досега :D
                      Fiat Punto GT

                      Коментар


                        #12
                        е отварх го смазан си е то разликата не минимална в звика абеее както и да е

                        Коментар


                          #13
                          Добре дошъл в клуба на безсънните нощи колега.Пожелавам ти да отваряш повече шофьорската врата отколкото предния капак,което е трудно постижимо с този автомобил.Ако колата е сток не я пипай.Нищо не и трябва.Хлъзнеш ли се по дъската да знаеш връщане няма назад.

                          Коментар


                            #14
                            мерси за посрещането колеги , мисля да я засиля съвсем леко с един чип и без много издевателства по колата
                            Търся огледало за Пунто МК1 --->>> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...91c03ff0b4f941

                            GT 1.4 TURBO 8V

                            Коментар


                              #15
                              Re: Punto GT3 KaTsArA

                              KaTsArA написа:
                              ...... и сега следва масалце Selenia Racing 10/60 ......
                              Това масло W60 е прекалено гъсто за кола, дет се кара нормално и е почти СТОК, лично мнение :D По-скоро ще вреди на мотора и ще го тормози, отколкото да го пази
                              KaTsArA написа:
                              ........ това е че като пусна парното на топло и почва да мирише ужасно в купето...........
                              Мми това е признак да почнеш обмисляне на процедура, дет почти всеки с пунто МК1 рано или късно прави Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 мнооо е забавна и се нарича смяна на радиатор на парно Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
                              KaTsArA написа:
                              ........мисля да сложа чип Seb1 и да изкарам по голям кулер отпред .........
                              Пак прочети и помисли, щот по спомен тоз чип не е за модификация с челен кулер

                              Коментар

                              Working...
                              X