Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво кожа, мат и още нещо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако направиш това с бялата кожа ще е бомба! Аз съм се заканил да сменям тапицериите на вратите с някаква светла но не чак бяла, ама все не хартисват пари
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #17
      Топли топли направо горещи снимки май трябваше по тъмна да взема ... ама да служам "жината" И междо другото като купувах кожата питах за това лепило което ползват колегите хелметекс ли хелмвекс ли немога да го запомня точно и ми казаха че от доста време е спряно от производство

      Коментар


        #18
        durex_a написа:
        И междо другото като купувах кожата питах за това лепило което ползват колегите хелметекс ли хелмвекс ли немога да го запомня точно и ми казаха че от доста време е спряно от производство
        Не е вярно.

        Коментар


          #19
          тук и помощникът ми

          Коментар


            #20
            тая бяла кожа доста ще трябва да се къта

            Коментар


              #21
              Добре става.Още едно нещо което човек може да прави с жена си заедно-да си тапицира таблото.Просто си късметлия.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #22
                Тони, това сестра ти ли е бе :P
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #23
                  Шукаритетно е, но ме притеснява самото табло със всичките му ръбове как ще стане
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #24
                    M5kov написа:
                    Шукаритетно е, но ме притеснява самото табло със всичките му ръбове как ще стане
                    Кожата определено се опъва повече и се гъне по лесно от фолиото, така че предполагам няма да имам много ядове

                    Коментар


                      #25
                      Ха дано! Успех
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #26
                        Колега можеш ли да ми кажеш как махна дръжката на жабката.Свалих жабката но немога да разбере как се маха дръжката.
                        Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                        Коментар


                          #27
                          Добър вечер от мен . Тези дни няма много свободно време но днес успях да отхвърля един елемент ето и какво се получи А, сега за жабката ! Колега за да смъкнеш дръжката трябва да разделиш двете части на вратичката и след това има едно шестограмче развива се и тя си пада ето снимка

                          Коментар


                            #28
                            Колега извинявай ама нищо не разбирам.Тези две части залепени ли са?? Шестограма го виждам но немога да разбера как да отделя двете част??
                            Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                            Коментар


                              #29
                              Колега Durex_a, не е добра идея да слагаш бяла кожа или изобщо да оцветяваш горната част на таблото в светли цветове. Таблата се правят черни, за да не се отразяват в стъклото пред водача. Сложи за проба един бял лист А4 върху таблото и ще видиш как като гледаш през стъклото, непрекъснато виждаш и листа, което, поне за мен, си е дразнещо.
                              преди - TIPO
                              сега - VOLVO XC60

                              Коментар


                                #30
                                Tenix написа:
                                Колега извинявай ама нищо не разбирам.Тези две части залепени ли са?? Шестограма го виждам но немога да разбера как да отделя двете част??
                                ето тук колега се вижда как е залепено аз ръчках с отверката и повдигах внимателно да не строша някоя от частите и се отлепи без проблемно

                                Коментар

                                Working...
                                X