Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво кожа, мат и още нещо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Пасажерския еърбег няма ли да има проблеми с отварянето при нужда не дай боже ?

    Коментар


      #92
      Нямам такива обаче . Ако имаше при удъра щеше да стане още по-забавно

      Коментар


        #93
        Намръщваме капака и чакам за опръскване

        Коментар


          #94
          Нещо от сорта на това трябва да е крайният резултат После влизам вътре! Карбона отпада от всякъде и на негово място идва черният мат. Само се колебая още кожата бяла ли да остане или да преминем към черна

          Коментар


            #95
            е как ще събереш броня от марея на браво?имат към 3см.разлика ако не се лъжа.или зегето и гас иначе екстра фаца :Д
            fiat bravo sx 1.6 16V 103

            Коментар


              #96
              ARaGoRN написа:
              е как ще събереш броня от марея на браво?имат към 3см.разлика ако не се лъжа.или зегето и гас иначе екстра фаца :Д
              Калници,преден капак и двете греди под и над фара също са от мареа

              Коментар


                #97
                http://www.pioneer.eu/eur/products/2...0SD/index.htmlНовата придобивка на спаска

                Коментар


                  #98
                  тоя "феникс" жив ли е още?
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    #99
                    Tqnkata написа:
                    тоя "феникс" жив ли е още?
                    в момента се "преражда" в мареа

                    Коментар


                      всички детайли които са в карбон и в кожа в момента се продават или бартер за същите без кожа с доплащане от другата страна

                      Коментар


                        Искам да питам, имам идея да направя габаритите да светят в лупата на късите. Има ли как да стане ? Ако сложа диод в лупата ще пречи ли на късите светлини? Идеята е лупата да свети както свети като са пуснати късите но да не осветява на пред а само да се личи / идеята е да изглежда като око/

                        Коментар


                          става все по интересно
                          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                          Коментар


                            Колега, аз също съм с намръщен капак, и ще те посъветвам да си изведеш въздуховодите за въздушния филтър някъде зад предната броня, а не отстрани както си показал с решетката на калника Не съм сигурен че ще влиза достатъчно въздух така, като струята минава отстрани ... Аз съм си извел с едно тънко гъвкаво маркуче, като за аспиратор, но с диаметър около 5 см до десния халоген и директно в него влиза въздуха Иначе става много добре Успех!

                            Коментар


                              uBoy написа:
                              става все по интересно
                              Като е готово и има лекции ще се видим !
                              delete написа:
                              Колега, аз също съм с намръщен капак, и ще те посъветвам да си изведеш въздуховодите за въздушния филтър някъде зад предната броня, а не отстрани както си показал с решетката на калника Не съм сигурен че ще влиза достатъчно въздух така, като струята минава отстрани ... Аз съм си извел с едно тънко гъвкаво маркуче, като за аспиратор, но с диаметър около 5 см до десния халоген и директно в него влиза въздуха Иначе става много добре Успех!
                              Знам знам! Колега, по твоите снимки дето ми ги прати по скайп майстора ми прави моя кенеф. Обаче аз въздуховода не го ползвам от 2 години смучи направо от входа на кутията на филтъра/май .. и от къде ли още не/! А и сега съм с газ и работата горе долу се компенсира. Ако видя зора ще вадя тръба и аз някъде. Отворите на калника няма да ги има! Бялата кожа сигурно също, карбона също! Темата обаче си остава тази, да не спамя раздела ... и то с моите глупости!Някой ще ме светне ли в крайна сметка ако сложа диод в лупата ще се отрази ли на светлината на късите ?

                              Коментар


                                durex_a написа:
                                Някой ще ме светне ли в крайна сметка ако сложа диод в лупата ще се отрази ли на светлината на късите ?
                                Сложи го пред преградата и няма да има ядове.

                                Коментар

                                Working...
                                X