Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект Фиат Браво Абарт +++

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Точно Н7 са :D Та халогените ти са H3Поздрави
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    Коментар


      #47
      страшна грозотия особено с тия селски музики къде сте наслагали вие карате или сте на дискотека Лично на мен не ми харесва некви претрупани брони разни бас каси се пак си е твоя де ти си решаваш
      leave something of the happiness you bring

      Коментар


        #48
        Марто написа:
        Точно Н7 са :D Та халогените ти са H3Поздрави
        да точно такива крушки ще станат Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 мерси колега а за колегата с команрейла дали е грозна или не ,това си е твое убеждение ,има много мнения (лоши и добри) за колата,щом не ти харесва тунинг кола караи си стоковицата и си свиркаи
        FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
        НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

        Коментар


          #49
          точно аз не съм стоковица ши мъ извиняваш
          leave something of the happiness you bring

          Коментар


            #50
            Bravo 1.9 JTD написа:
            точно аз не съм стоковица ши мъ извиняваш
            Баце, глеам мноо яки джанти си и сложил на твойта и с тва окачване и седат чудеесно Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

            Коментар


              #51
              biser_as написа:
              Bravo 1.9 JTD написа:
              точно аз не съм стоковица ши мъ извиняваш
              Баце, глеам мноо яки джанти си и сложил на твойта и с тва окачване и седат чудеесно Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
              Тия са ми зимните,няма да си чупа готините по тия снежни атаки, пък и съм го навил докрай койловъра само за снимката естествено че не го карам така да не съм луд.... инак е тва са ми летните Които междудругото ги продавам и ще бутам 17ки DOTZ за добра цена :D
              leave something of the happiness you bring

              Коментар


                #52
                Колегата с JTD-то. Това,че не ти харесва музиката не значи,че е селско не мислиш ли.Ти си даваш личното виждане,но е тъпо да даваш такива квалификаций.Черната джанта с жълтият кант с какви параметри е и какво и търсиш.п.п. braviteИнтериорно какво мислиш да правиш по колата?
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #53
                  Офф:Всички харесваме различни различни и живеем в свободна страна в която всеки може да си изрази мнението. Все пак когато се изказваме трябва го правим по начин по който да не обиждаме аудиторията или конкретна личност.Познавам много селяни (хора от селата) който далеч са по възпитани и образовани от хората който определят разни неща като "селски".Колегата с жълтото бравото и летните джанти , малко не ми стана ясно как ще ги буташ тези 17-ки дотз и най - важното от къде смяташ да ги буташ?Поздрави
                  Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                  Коментар


                    #54
                    от FACEBOOK-a на колегата с жтд-тоPetio Rangelov- jiveq za da draznq i da prechaпреди 39 минути Dimitar Slavov Miki -ili draznq i precha za da jiveq преди 37 минути · Харесва ми Petio Rangelov i tva stava da ama kato tebe ne moga преди 37 минути · Харесва миKOЛЕГА ТВА НЕЩО НЕМОГА ДА РАЗБЕРА КАК ТИ ХАРЕСВА ?????? що за човек си ти бе ако живееш само за такива гупости и да знаеш че тук е форум иначе ако си с човек очи в очи и почнеш така безпричинно да го дразниш има вероятност да е с нисък праг на търпимост към дразнители и може да ти ти скубне хубавата косичка Yellow_Flash_Colorz_PDT_47
                    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                    Коментар


                      #55
                      колеги даите идеи какда махна лаисните от вратата ,отватре немога да вида да има щипки нещо ???
                      FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                      НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                      Коментар


                        #56
                        Май имаше щипки, като слагах изолацията ми се виждаха черни пластмасови пъпчици Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
                        Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                        Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                        Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                        Коментар


                          #57
                          PaUnOff написа:
                          Май имаше щипки, като слагах изолацията ми се виждаха черни пластмасови пъпчици Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
                          защо на моита немога да ги вида тея пъпки ????? иначе и като лепени ми идват иначе сам готов с макета на бронията сега трябва да отлея калъпите .
                          FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                          НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                          Коментар


                            #58
                            колеги днес след работа успях да намажа бронята с отделител и утре ще отливам калъпа ,почнах и задния калик да правя ама нямама снимки
                            FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                            НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                            Коментар


                              #59
                              bravite написа:
                              колеги днес след работа успях да намажа бронята с отделител и утре ще отливам калъпа ,почнах и задния калик да правя ама нямама снимки
                              Tи не бързай,че да не окъкаш работите!Намажи детайла поне 3-5ръце преди да лееш калъп, за да не се чудиш после как да го отлепиш!Ако едната ти ръка отделител съхне за ден ти трябват поне 3-5 дена в зависимост от температурата навън!!!!!!!!!!!

                              Коментар


                                #60
                                valyotuning написа:
                                bravite написа:
                                колеги днес след работа успях да намажа бронята с отделител и утре ще отливам калъпа ,почнах и задния калик да правя ама нямама снимки
                                Tи не бързай,че да не окъкаш работите!Намажи детайла поне 3-5ръце преди да лееш калъп, за да не се чудиш после как да го отлепиш!Ако едната ти ръка отделител съхне за ден ти трябват поне 3-5 дена в зависимост от температурата навън!!!!!!!!!!!
                                :D :D :D :D значи хубаво сам се насочил да си права макетите на калницеите
                                FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                                НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                                Коментар

                                Working...
                                X