Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект Фиат Браво Абарт +++

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпреки, че познавам момчето и не искам да го обидя по никакъв начин, ще се изкажа негативно.Бравото беше кукла, супер визия, хубави джанти, добра музика.Сега ,че всеки си има вкус и желание да направи нещо по-различно не означава ,че ще стане по-красиво.Напротив понякога нещата излизат извън контрол. Колата се прави повече от година и още няма ясна визия кое как ще изглежда, не и в моите очи.Финансите са фактор, но пък ако ги нямаш не се напъвай. Всеки да си мери по джоба. Няма да се впускам в силни коментари като колегата браво_жтд но бих казал, че колата от добре отива на зле. И не съм хейтър, просто намерете снимки на бравото преди и сега и преценете.

    Коментар


      lametobg написа:
      Въпреки, че познавам момчето и не искам да го обидя по никакъв начин, ще се изкажа негативно.Бравото беше кукла, супер визия, хубави джанти, добра музика.Сега ,че всеки си има вкус и желание да направи нещо по-различно не означава ,че ще стане по-красиво.Напротив понякога нещата излизат извън контрол. Колата се прави повече от година и още няма ясна визия кое как ще изглежда, не и в моите очи.Финансите са фактор, но пък ако ги нямаш не се напъвай. Всеки да си мери по джоба. Няма да се впускам в силни коментари като колегата браво_жтд но бих казал, че колата от добре отива на зле. И не съм хейтър, просто намерете снимки на бравото преди и сега и преценете.
      И аз съм на това мнение!!
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        Колеги аз имам въпросче към собственика на проекта колко кинти е наляп и още колко ще се наливат ? "УНИКАЛНО БРАВО"
        Renault 19 Chamade 1.9 dT

        Коментар


          dodi999 написа:
          Колеги аз имам въпросче към собственика на проекта колко кинти е наляп и още колко ще се наливат ? "УНИКАЛНО БРАВО"
          Много, колега. И в същото време много малко. Твоето Рено изглежда страхотно, ако е реална профилната ти снимка.

          Коментар


            здравейте колеги ! нещата последно време доста се усложниха и бравото остана много на заден план.. за съжаление надявам се пролетта да я приведа в приличен вид ... колегата Tweezy ще напасне фаровете а аз имам леки доработки по праговете ... колата не е забравена и нямам намерение нито да я продавам нито я оставям така поздрави ИВАН
            FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
            НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

            Коментар


              Голям напън- малка пръдня....Какво става с колата готова ли е[/quote]

              Коментар

              Working...
              X