Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект Фиат Браво Абарт +++

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Опа

    Човече съвсем случайно искам точно така да си направя мареата бяло отпред и черно отзад - въпроса ми е има ли проблем с регистрирането, като колата е два цвята и кво пише в талона ? Черно/бяла :D?
    Ако има нещо което отличава тунинг маниака от обикновенния човек, то това е желанието му да сътвори нещо съваршенно.!

    Коментар


      Промяна в плана !!!!!!
      Прикачени файлове

      Коментар


        Re: Опа

        Jekoviq написа:
        Човече съвсем случайно искам точно така да си направя мареата бяло отпред и черно отзад - въпроса ми е има ли проблем с регистрирането, като колата е два цвята и кво пише в талона ? Черно/бяла :D?
        няма проблем в кат ,само с талона и срещу 25 лева сменяваш талоните само
        FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
        НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

        Коментар


          какво става с проекта
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            Колеги проекта има продължение ....Имам подарък за новата година нови 4 гуми и кожено салонче за бравока сега като го гледам салона задните седалки ще искат доста преправяне ама имам идея как да ги напасна.. корите съм ги тапицирал със карбонова кожа . има снимки ама немога да си намеря блутута да ги кача на компютъра очакваите развитието със снимки !!!!
            FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
            НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

            Коментар


              на светло повече че беше много тъмно
              Прикачени файлове
              FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
              НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

              Коментар


                а вънка до къде го докара
                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                Коментар


                  Извинявам се за отклонението от темата но не ми се отваря друга заради едно питане извинявам се пак! Та въпроса ми е ако пробия една дупка в задното гърне ще си промени ли звука защото съм с пазарско за 50 лв ?
                  http://alex-pishaka.alle.bg/

                  Коментар


                    Колега я дай малко информация за подлакътника от къде е , какви пари е копуван и ако може една снимка

                    Коментар


                      pi6aka написа:
                      Извинявам се за отклонението от темата но не ми се отваря друга заради едно питане извинявам се пак! Та въпроса ми е ако пробия една дупка в задното гърне ще си промени ли звука защото съм с пазарско за 50 лв ?
                      момче не се занимавай с глупости!
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Con Asistencia di Veloce

                      Коментар


                        Tqnkata написа:
                        pi6aka написа:
                        Извинявам се за отклонението от темата но не ми се отваря друга заради едно питане извинявам се пак! Та въпроса ми е ако пробия една дупка в задното гърне ще си промени ли звука защото съм с пазарско за 50 лв ?
                        момче не се занимавай с глупости!
                        +1

                        Коментар


                          На свинче звънче. Тя колата не става за каране ти салони и слагаш.

                          Коментар


                            GTuning написа:
                            Tqnkata написа:
                            pi6aka написа:
                            Извинявам се за отклонението от темата но не ми се отваря друга заради едно питане извинявам се пак! Та въпроса ми е ако пробия една дупка в задното гърне ще си промени ли звука защото съм с пазарско за 50 лв ?
                            момче не се занимавай с глупости!
                            +1
                            То човек да не пита нещо тцтцт пф :X
                            http://alex-pishaka.alle.bg/

                            Коментар


                              lametobg написа:
                              На свинче звънче. Тя колата не става за каране ти салони и слагаш.
                              а бе дали не става не знам ама за 6 месеца трябва пак да сменявам маслото
                              FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                              НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                              Коментар


                                немога да ви се начудя закво си давате парите за тези кощове брони и пласмаси големи гарнета бучи не може да се стои и наи вече на едно място стои загуба на време и пари квото и да го направиш пак си остава драгел . успех С тунинга

                                Коментар

                                Working...
                                X