Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект Фиат Браво Абарт +++

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проект Фиат Браво Абарт +++

    Здравейте колеги! Искам да покажа моите идеи и реализациите по моя фиат . по принци работя само по-оптичния тунинг и по аудиото , не наблягам на силови подобрения.За това сложих и АГУ Ще кача някоя снимка от как сам го купил и ще напиша леки коментари какво има и какво няма по колата колата е разглобена и си чака подобренията които вече са започнати
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

    #2
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

    Коментар


      #3
      Къде е джантата със спиците
      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

      Коментар


        #4
        за бъдеще се очаква промени по предната брония ,бедлуук на предния капак+ фарове от пунто 2,премахване на дръжката на задния капак,раздуване на калници + фланци (задните ще са по сериозни :D ) ново задно гарне с голям кръгъл отвор,боя на купето и на джантите,подобрения по корите на вратите (аз ги бях започнал но си промених мненитието и минавам на две 8 ’’ на врата +бяла кожа),седалките смятам да ги сменя с кожени от купе ама ако остане парички ,че в тая криза ще се проточи проекта
        Прикачени файлове
        FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
        НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

        Коментар


          #5
          работата по проеката е започната и продължава само нека да ми докарат смолята че я чакам да доиде от гърция очакваите снимки от процеса на работа ,ще се радвам на мнения помощи и критики джантите последно бяха на един опел гси в благоевград :DПоздрави !!!
          Прикачени файлове
          FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
          НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

          Коментар


            #6
            bravite написа:
            работата по проеката е започната и продължава само нека да ми докарат смолята че я чакам да доиде от гърция очакваите снимки от процеса на работа ,ще се радвам на мнения помощи и критики джантите последно бяха на един опел гси в благоевград :DПоздрави !!!
            То само таквиз джанти му били кусур на тоз ръждилник, ама нейсе... Дали не са му омръзнали? Ти някаква връзка с него? И междувременно 4х98 ли бяха? Иначе това с фотошоп-а е красиво, ама предницата поне не е ясно Пунто ли е, Браво ли е, таласъм ли е......
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #7
              единствено не ми харесва таблото че е син цвят ........ ако така ще устава де
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #8
                Колата е супер Можеш ли да ми кажеш, на предния капак като е махната маската, от къде смуче въздух ? Ако можеш една снимка да сложиш от под капака , цена няма да имаш Също ми е интересно, като си сложил монитора, копчетата за халогените и за нагрева на стъклата къде са

                Коментар


                  #9
                  2000 20v turbo написа:
                  bravite написа:
                  работата по проеката е започната и продължава само нека да ми докарат смолята че я чакам да доиде от гърция очакваите снимки от процеса на работа ,ще се радвам на мнения помощи и критики джантите последно бяха на един опел гси в благоевград :DПоздрави !!!
                  То само таквиз джанти му били кусур на тоз ръждилник, ама нейсе... Дали не са му омръзнали? Ти някаква връзка с него? И междувременно 4х98 ли бяха? Иначе това с фотошоп-а е красиво, ама предницата поне не е ясно Пунто ли е, Браво ли е, таласъм ли е......
                  колега за междуболтовото растояние на ОЗ мисля че бяха 4 х 100 .Въпреки че са много добра марка аз НЕбях доволен от тях ,меки бяха като лукум,толкова лесно се кривека че за това и ги дадох.от сегашните АСТ сам страшно доволен колко дупки са изяли и нетрепкат.маде ин герман са иначе
                  FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                  НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                  Коментар


                    #10
                    delete написа:
                    Колата е супер Можеш ли да ми кажеш, на предния капак като е махната маската, от къде смуче въздух ? Ако можеш една снимка да сложиш от под капака , цена няма да имаш Също ми е интересно, като си сложил монитора, копчетата за халогените и за нагрева на стъклата къде са
                    ето колега снимката е стара ама ще придобиеш представа копчетата сам ги извел в пепелника :D :D нямам снимка самоче :Са за колегата гриша ако е гледал последните снимки щеше да види че неса сините стелки в колата бяла конзола и бели кори на вратите
                    Прикачени файлове
                    FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                    НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                    Коментар


                      #11
                      колега просто лаптопа нещо зацикли и не искара сички снимки ....... извинявай ...
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #12
                        Grisha_bravo написа:
                        колега просто лаптопа нещо зацикли и не искара сички снимки ....... извинявай ...
                        извинен си
                        FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                        НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                        Коментар


                          #13
                          а какви .. финанси си вложил до сега в колата и още колко ще ти излези докато я докараш до вида който си замислил .. ако си ги смятал де . иначе много ми харесва как е станала колата до сега ще чакам и да се завърши
                          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                          Коментар


                            #14
                            не си ли мислил да преместиш ауспуха по средата на бронията?
                            Fiat Bravo SX 1.4 12V

                            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                            Коментар


                              #15
                              topuzko написа:
                              не си ли мислил да преместиш ауспуха по средата на бронията?
                              мислих да сложа два и от двете страни но резервоара ме спира .всичко в колата :D
                              FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                              НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                              Коментар

                              Working...
                              X