Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на Брава по руски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг на Брава по руски

    http://www.drive2.ru/cars/fiat/brava/brava/firestorm/
    Прикачени файлове
    Bravo 1.6 / 16

    #2
    Братушките кефят.Само не знам толкоз коне на това купе ...
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Напълниха ми душата. Егати Бравата, не бях виждал подобно нещо
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        Дано тоз матор да върви по-добре от 2,5 V6..... щото 2,5 съм карал на 156 и съм разочарован! Пък таз братушка колко пари е "изляла" в таз Брава.... Хич не го слуша главата /май/! Ама шапка му свалям де, тук в БГ май неа чак такъв проект - двигател, купе, интериор, музики, спирачки ...... Респект Така се прави - с пара, пък квото не стане с пара, прави се с много пара
        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

        Коментар


          #5
          Не знам за другото, ама спирачните апарати изглеждат брутални Yellow_Flash_Colorz_PDT_12
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #6
            Можеше и централната конзола да обработи, така стои като л-но на мед, нещо излиза недовършено.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              NikMar написа:
              Можеше и централната конзола да обработи, така стои като л-но на мед, нещо излиза недовършено.
              Колега пожелавам ти се такива недовършени коли като тази да караш,и на себе си го пожелавам.Мн ми харесват така недовършени.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                а някой обърна ли внимание какво пише под мигача на калника а? 1.6 16в хахаха
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  #9
                  С риск да ме линчувате, не смятате ли че е малко безмислено да се хвърлят толкова много пари по тази кола.От вътре не ми харесва как се връзва тапицираното табло с оригиналната черна пластмаса, уредите също не се връзват.
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #10
                    vsd написа:
                    С риск да ме линчувате, не смятате ли че е малко безмислено да се хвърлят толкова много пари по тази кола.От вътре не ми харесва как се връзва тапицираното табло с оригиналната черна пластмаса, уредите също не се връзват.
                    За това говоря и аз. Толкова работа са свършили, можело и там да пипнат, както и колонките до вратите, не пасват с предните. Като гледам по Дискавъри, като правят тапицерия пипат навсякъде в един и същи стил, няма недовършено. Аз не бих го оставил така. Колкото до парите, на мен Бравата много ми допада като дизайн и защо да не си поиграе човек щом може.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Обърнете внимание на темата за фаровете.Там колата е с друга броня,без задни дръжки,БЕЗ 1.6 16 V.Колкото до интериора.Задните кори не са направени и мисля че на снимките колата не е довършена и ще се оправят тези дребни недостатаци.Иначе колата е зверски добра.Много ме впечатлиха най вече фаровете,изродски.Евала на момчето.На това се казва тунинг.

                      Коментар


                        #12
                        Това ще вари ама :D

                        Коментар


                          #13
                          Леко смръщената муцка и извивката на предния капак направо ми го @дигат :D
                          In JTD I believe, in Nm I trust !

                          Коментар

                          Working...
                          X