Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип от Ebay за Coupe 1.8 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип от Ebay за Coupe 1.8 16v

    Колеги, според вас дали си заслужава да рискувам с ето този чип, цената му е доста примамлива. Пък и продавачите са с доста голям positive feedback, което ме кара да мисля, че на дали са някакви мошеници. Някой да е пазарувал от тях? Ето за какво става въпрос http://cgi.ebay.co.uk/Performance-Ch...item3f037d32f6
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
    Jet Black E46 M3

    #2
    аз съм пазарувал и не бях доволен от чипа файдата беше че мотора стана по-шумен,не иска да пали (върти по една минута).махнах го след 2 часа,без да има някаква разлика ама знам ли то може и субективно да е.но като прегледах картите не ми се видяха много различни от оригиналните,увеличилиги бяха пропорционално с някакъв процент и толкова.това и сам можеш да го направиш,не оставих отрицателен феедбак защото мина повече от месец преди да го пробвам
    alfa romeo 145 1.3 boxer-моята гордост
    fiat bravo TD100-печката на брата

    Коментар


      #3
      Ясно, значи няма да взимам от тях. Мерси
      ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
      Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
      Jet Black E46 M3

      Коментар


        #4
        Физически недопостино е да има чип за 1.8 16 в купе........... прочети малко из другите форомо ......... ТОВА Е ЧЕП А НЕ ЧИП
        dEv # LiFe sTyLe

        2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

        Коментар


          #5
          Еми единствено в tuning.bg четох, че има някакви драми, но не разбрах дали при всички купета 1.8. Сега ще се разчета по-подробно, но ако можеш да ми дадеш някакви линкове да прочета ще съм ти благодарен. Странно защо тогава DigitalTuning предлагат чип за този мотор.ПП. Говорих с Бобо от Extreme и той ми каза, че ако съм със стария мотор няма проблем, моето е 10.1997ма, значи най-вероятно е със него. Дано е така и скоро да се чипосам при него, поне да знам, че по колата ми пипа човек, който знае какво прави.
          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
          Jet Black E46 M3

          Коментар

          Working...
          X