Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НОВИЯ ФЕИС НА ТИПОТО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    milko il4ev написа:
    ножа е от голф 3 утре ще слагам 16 ки капли маската сега щея правя
    Ще чакаме снимки на новите капли,че мисля на 17-ки да мина направо,ама още се двоумя.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #17
      мали мали ! комшиииииии днес кат та видях неможах да та позная първо си казах "бати селянина" после кат са загледах асиктир 0_о бат милко кара та задницата е ПЪРФЕКТ !!! ама братле от де го измисли туй на предния капак

      Коментар


        #18
        Много добре е станало типото освен лепенката на задния прозорец
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #19
          ..
          Прикачени файлове

          Коментар


            #20
            ...
            Прикачени файлове

            Коментар


              #21
              супер е колега евала за ентузиазмаи едно въпросче карал ли си зимата с тоя нож или го махаш че и аз иам и нз как 6те е
              fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
              alfa 145

              Коментар


                #22
                знмата махам цялата броня много опира

                Коментар


                  #23
                  много радва, но моляте оправи това гърне отзаде... адски селско стои .. или разшири мястото му в бронята и го изправи или го смени с една тръба
                  Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                  Коментар


                    #24
                    Много радва това типо ! Евала колега за ентусиазма ... Какъв размер са гумите , колко J е джантата и с какво ЕТ е ? Браво, браво много ме кефи типото само една броня от седичи му намери и му пръсни стоповете червени или си намери от седичи и ще стане още по-красиво
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #25
                      Предния капак ми харесва, но не и "нещото" върху него. Задния капак е уникален. Лепенките са малко в повече. Поздравления за новите джанти, стоят добре.Като цяло колата ми харесва, но не и лепенките в/у нея. Като изключим тях единствения кусур е ауспуха.
                      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                      Коментар


                        #26
                        Според мен ако се свали още малко колата ще изглежда още по добре.Можеби едни семпли прагчета (от седичи трудно ще намериш).Отпред може да измислиш няква решетка.Супер е колата,
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #27
                          много опират сега гумите трябва да сложа по ниски сега са 205/50/16 7ж имах прагове но ги продадох да се.....

                          Коментар


                            #28
                            Милко ко стана с Коупето е брат? Не виждам буля да го кара вече дан си го продал?Тъи и не го показа завършено него

                            Коментар


                              #29
                              купето е в авто къща че няма пари ма няма меракли много го гледат ама на никои не му трябва такава кола

                              Коментар

                              Working...
                              X