Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НОВИЯ ФЕИС НА ТИПОТО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НОВИЯ ФЕИС НА ТИПОТО

    ........

    #2
    Какво трябва да има тук?
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    Коментар


      #3
      нимога да сложа снимките

      Коментар


        #4
        milko il4ev написа:
        нимога да сложа снимките
        Изполвайhttp://picbg.net
        Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
        Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

        Коментар


          #5
          някои да помогне

          Коментар


            #6
            Ето снимките на колегата..После ще изкажа и мнение по вида на колата
            Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
            Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

            Коментар


              #7
              Как отваряш задният капак?Това вентилатори от GSI ли са ?
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                мерси колега

                Коментар


                  #9
                  Май в Русе трудно се намира Типо с добре изглеждаща предница

                  Коментар


                    #10
                    Колега , имам както и много добри впечатления , така и много лоши .. и съм длъжен да си споделя мнението ..Не е компетентно , но .. всеки има вкус и правно на мнение Както споменах и в скайп - предницата ми хареса , основно заради престилката/lip-a на предната броня .. доста добре седи.Мерси за информацията ,в скоро време може и аз да имам нещо подобно на моя .. зависи как ще го снабдя Критиката ми е не към капака или петата врата .. ами само към едно малко нещо - Ауспуха.Задния отвор на Типо е тесен , и единственото нещо което би било добре е "КЮНЕЦ" , с единичен накрайник (за препоръчване кръгъл нали) , защото както и сам забелязваш - 2 пръчки , каквито и да са , ако не са по-малки или по-приближени , седят на различно ниво (по-високо и по-ниско един от друг) ииии просто не е правилно , не е красиво.Поздравления за свършената работа по капака (начина по който се спуска напред и към фаровете) , и за предната броня ..Отзад също е много добре изчистен , но ауспуха наистина ми бърка в здравето :DСподелих си мнението Поздравления отново.
                    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                    Коментар


                      #11
                      джантите са от гси за сега капака се отваря с копче от вътре

                      Коментар


                        #12
                        Интересно ми е да псоделиш по подробно как си го напавил това с ел отварянето на багажника.Капака мн ми харесва,както и изчистения багажник.Номера също си има място,не седи като фърлен с вилата.Неможах да разбера от снимките номера има ли направено осветление на бронята?Аспуха и на мен не ми харесва.По салона барано ли е нещо ?
                        Fiat Tipo
                        Corsa b комби !

                        Коментар


                          #13
                          Тя задната броня не е ли от Алфа 145/6 ? Няма ли да сложиш някаква решетка отпред да скрие дупката под капака
                          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                          Коментар


                            #14
                            Типовска е задната броня.Отпред ножа от голф 3-ка ли е ?
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #15
                              ножа е от голф 3 утре ще слагам 16 ки капли маската сега щея правя

                              Коментар

                              Working...
                              X