Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптичен тунинг за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оптичен тунинг за пунто

    Колеги здравейте извинявам се ако има допуснати правописни грешки просто ми е малко трудно да пиша на кирилица : )И така след като преди половин година направих леко ПТП с моито фиатче трябваше да сменя предния капак и десен фар бронята я закърпих със свински опашки но понеже преди няколко дни сасед реши че колата му пречи зада обарне неговата последва ново удране на и без това вече грозната броня. Реших да го потунинговам малко фиатчето да сложа вежди и да оправя бронята харах си от татко гугал предна броня за донор но понеже 300лв за една броня са ми малко много реших да си я направя сам но понеже грам идея си нямам как да стане реших да се обърна към вас ако може да ми обясните стъпка по стъпка как става номера на китаиката : ) имам в предвит с пяна ли или сас стиропор как се хваща мрежата за самата броня и така нататък : )

    #2
    и така е то го донора и веждите които искам да сложа ако някои зн каде в софия може да намеря такива нека да каже
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Е само с пяна няма да стане работата... току така без даже да знаеш от какво се правят тези брони...не мисля че ще се справиш сам. Попрочети малко, чичко Гугъл не само продава, но и учи. Има теми, сайтове, форуми, обяснено е за епоксидната и полиестерната смола, за стъкломата, за влакнестия кит, за финния кит и т.н. и т.н.Но да ти кажа, за да можеш да направиш броня, трябва да си направил преди това доста по-прости други неща от стъкломат и смола за да свикнеш и да се ошлайфаш. Поръчай си да ти направят една, не е 300 лева, споко
      Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
      Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
      Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

      Коментар


        #4
        Като ти се занимава с пяна и стъклопласти............... http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=89&t=120395 .......това е мойта тема и вътре има доста неща,които мисля че ще са ти от помощ!Другото място е това- http://tolytuning.com/ -купуваш си две брони и получаваш прагове бонус

        Коментар

        Working...
        X