Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане за интериор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    питане за интериор

    Здравейте, Някой може ли да сподели опит със следния проблем. Искам да напрява пластмасовите елементи от интериора ( дръжки на вратите, лайсни и т.н. ) от сиви ( както са заводско ) в черни. Материала , от който са направени не е точно пластмаса , защото стои малко по-мека но това евсеизвестно. Та въпроса ми е някой правил ли е това за да сподели мнение с какво ги е боадисвал евентуално или облепвал с нещо и т.н

    #2
    С кожа става най-лесно, един френд го е правил, но форума му е спрян нещо и не мога да ти дам линк да видиш.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      ...

      emzo написа:
      С кожа става най-лесно, един френд го е правил, но форума му е спрян нещо и не мога да ти дам линк да видиш.
      Ми ще изчакам още 1-2 мнения и ще реша какво да правя. Казваш кожа .... но няма ли да е много врътнята покрай дръжките и т.н. Предполагам говорим за едно и също , защото аз нямам в предвид корите ( те ще са си с кожа ) , а останалото.

      Коментар


        #4
        Re: питане за интериор

        bdimov написа:
        Здравейте, Някой може ли да сподели опит със следния проблем. Искам да напрява пластмасовите елементи от интериора ( дръжки на вратите, лайсни и т.н. ) от сиви ( както са заводско ) в черни. Материала , от който са направени не е точно пластмаса , защото стои малко по-мека но това евсеизвестно. Та въпроса ми е някой правил ли е това за да сподели мнение с какво ги е боадисвал евентуално или облепвал с нещо и т.н
        Ако имаш в предвид конзолата около километража,конзолата на пазажерския въздуховод отпред,централната конзола,дръжките на вратите и т.н. те са си от пластмаса и не са меки.Боядисай ги с черен мат спрей. Днес по-късно или утре ще пусна една тема с разни интериорни работи, ако искаш разгледай.Кожи,можи, почти нищо фабрично не съм оставил в интериора.Пък ако искаш мини да разгледаш какво съм майсторил наживо.Аз съм на околу 10 км от теб

        Коментар


          #5
          Аз боядисвах със спрей пластмасата около километража, страничните въздуховоди, дръжките на вратите, конзолите за управление на стъклата и рамката на цд-то.След една седмица ползване изшкурих рамката на цд-то, конзолите за управление на стъклата и дръжките на вратите. От личен опит, не ти препоръчвам да ги боядисваш тези елементи, защото те са често използвани, търкани, докосвани с потни ръчички и прочие и няма да издържат особено дълго, а като се захабят става грозно. Останалите елементи може, защото допира до тях е доста рядък и няма проблем с търкане и драскане. До сега няколко пъти съм ги чистил с мокри кърпи и не са мръднали. На моята Златка съм ги боядисъл в сребърен металик и си ми харесва
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            M5kov написа:
            Аз боядисвах със спрей пластмасата около километража, страничните въздуховоди, дръжките на вратите, конзолите за управление на стъклата и рамката на цд-то.След една седмица ползване изшкурих рамката на цд-то, конзолите за управление на стъклата и дръжките на вратите. От личен опит, не ти препоръчвам да ги боядисваш тези елементи, защото те са често използвани, търкани, докосвани с потни ръчички и прочие и няма да издържат особено дълго, а като се захабят става грозно. Останалите елементи може, защото допира до тях е доста рядък и няма проблем с търкане и драскане. До сега няколко пъти съм ги чистил с мокри кърпи и не са мръднали. На моята Златка съм ги боядисъл в сребърен металик и си ми харесва
            Боядисал си ги като за 5 дни, 5 дни са изкарали

            Коментар


              #7
              Наистина не съм се старал толкова, но колкото и добре да се боядиса, ще се истърка
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                M5kov написа:
                Наистина не съм се старал толкова, но колкото и добре да се боядиса, ще се истърка
                Може да се спори по темата но предпочитам да чакам да се изтъркат моите части

                Коментар


                  #9
                  Кажи все пак с как ги обработва и с каква боя ги боядиса
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    Кажи все пак с как ги обработва и с каква боя ги боядиса
                    Ами шкурка 220, 400 , 1000 - водно после черен матов спрей но не взимайте какъв да е ! Ако някой ще си пръска интериора да обади да му кажа марката понеже тези на BODY и COSMOS се драскат от най-лек допир.Говоря за матовия разбира се, такъв съм използвал аз а иначе всеки може да си пръска с какъвто цвят реши но ако ще е цвят препоръчвам да не се ползва спрей.

                    Коментар

                    Working...
                    X