Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

прехвърляне на фарове от Marea на Bravo как ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    прехвърляне на фарове от Marea на Bravo как ?

    Здравейте колеги,има ли някакви подробности и сложнотий по сменянето на фаровете на Бравото с такива на Мареа с лупите?Всичко ли пасва,освен захранването на габарита ? ще съм благодарен натози който е правил тази процедура да сподели тънкости,ако има? Извинявам се ако темата се повтаря

    #2
    Re: прехвърляне на фарове от Marea на Bravo как ?

    jtd написа:
    Здравейте колеги,има ли някакви подробности и сложнотий по сменянето на фаровете на Бравото с такива на Мареа с лупите?Всичко ли пасва,освен захранването на габарита ? ще съм благодарен натози който е правил тази процедура да сподели тънкости,ако има? Извинявам се ако темата се повтаря
    Няма нищо друго освен габарита.Тънкости също няма Аз в петък взех фарове вчера ги отворих и почистих а днес предстои да ги затворя и монтирам.... направих габаритчетата със светодиоди ... ако искаш ще ти пусна снимка да погледнеш. 4 светодиода с един резистор... като се монтира и ксенон работата ще заспи

    Коментар


      #3
      я да видим красотата :D

      Коментар


        #4
        има такава темапотърси я
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Хммм има ли значение там годината на мараиата за фаровете или в смисал от тези мареи дето са 1999 стават нали . Трябва ли да търся някакви точно определени

          Коментар


            #6
            Значи - аз мога да споделя опит относно слагане на фарове от Мареа с лупи на Мареа без лупи Процедурата е елементарна - физически несъответствия - няма. Единствено единия "+" се прехвърля от една букса (обща за фара с рефлектор за габарит и къси) на габарита на фара с лупата.Дано съм бил ясен и полезен
            Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
            Fiat Marea 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Sev написа:
              има такава темапотърси я
              Има има ама на колегата не му се чете!http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28376
              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

              Коментар

              Working...
              X