Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предна броня на фиат брава 1.6/16

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предна броня на фиат брава 1.6/16

    Здравейте колеги! Преди няколко дена катастрофирах леко със фиатчето ни, и се наложи да си сменям бронята(предна). Поръчах си нова и на нея има изрязани отвори които ми казаха че са за някакви декоративни фарове. Та въпроса ми е дали са за тоав тези дупки и от къде мога да намеря тези фарове зада ги закрияс тях иначе стоят много грозно....Поздрави от Ловеч!Христо Петров
    Прикачени файлове

    #2
    Мисля, че са те заблудили.Това по мое мнение са някакви технологични отвори, свързани с изработката и монтажа на бронята, не за допълнителни фарове.Говоря за фабрични. Някакви други декоративни цигании можеш винаги да си монтираш, но ще е грозно по мое мнение.И аз ги имам на Brava-та, и въобще не ги забелязвам.А и няма как да ги забележа, при мен решетката е черна. Но ги имам и аз тези отвори.ЦЪК
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Няма такива фарове, от кои купи бронята в Ловеч, че да го знам че е лъжец и да не ходя там. А тия брони които продават по 100 лв са таивански или китаиски мисля и са с такива отвори и аз съм с тъкава не стои чак толкова зле те даже ако не ги знаеш ти че са там трудно се забелязват. Или ако искаш опитаи да им сложиш алуминиева мрежичка може да стане добре. Поздрави от Ловеч
      FIAT Brava SX 1.9 JTD 105 1999г.
      Подкрепете в Facebook "Не на скъпите горива в България"

      Коментар


        #4
        Колега ти случаино да се занимаваш с авто и авио моделизъм и Имаш бяла брава
        FIAT Brava SX 1.9 JTD 105 1999г.
        Подкрепете в Facebook "Не на скъпите горива в България"

        Коментар


          #5
          Бронята на дизеловата Мареа (с малкия отвор) мисля че имаше празноти около халогените за обдухване на масления радиатор и интеркулера.Без по хубава снимка обаче може само да гадаем.

          Коментар


            #6
            Автора, предполагам, че говориш за малките дупчици от снимката.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #7
              Ако става дума малките отвори,които се виждат....тези които на като дупчици-едва ли са за охлаждане :D Повече приличат на отвори които са направени при отливането на самата броня,а може и да е някво побългаряване с цел захващане на някви измислени халогени...Нека автора да каже какво има впредвид,защото според мен бронята си е ок с излючение на дупчиците....
              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

              Коментар


                #8
                няма как да има допълнително халогени там нали има отстрани пък и от 1 та страна дупката е за теглене и ако се сложи халоген ще пречи
                Целта е една,скороста е различна - HGT !

                Коментар


                  #9
                  колега тези дупки мисля че ги има по принцип на броните на TD и JTD мотори,вероятно за по-добро охлаждане.сложи снимки на колата си да те знаем в Ловеч поздрави
                  1.6 16v Abarth

                  Коментар

                  Working...
                  X