Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на окачване (стоково на пунто с такова от ГТ) .. ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на окачване (стоково на пунто с такова от ГТ) .. ?

    Здравейте колеги, тъй като не съм много запознат искам да попитам всички по компетентни от мене за мнение.В момента имам Фиат Пунто 1.2 16V , и искам да попитам няколко неща:1: Ще има ли разлика, в смисъл такъв, ще стане ли по стабилно по пътя, че до колкото знам на ГТ-то окачването е по-твърдо и по ниско от моето, ако сложа окачване от Пунто ГТ (говоря за амортисьори и прожини)2: Ако има същественна разлика, добре ли ще е да го сменя или да не си правя труда и да си хвърлям парите на вятъраЦялата идея е тъй като нямам толкова пари за чисто ново спортно окачване, търся някъв алтернативен вариянтЩе съм благодарен ако всеки изкаже някакво мнение да помогнетеПоздравиКолега оправи си заглавието:1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно.
    Fiat Punto 1.2 16V 85 k.c. 1998г.

    #2
    ....е и твойто трябва да е с по различно окачване щом ти е 16в мотора.... по добре си намери спортно втора ръка 35/40 червени пружини и си решаваш проблема.

    Коментар


      #3
      Ми аз за това питам, дали ще има някъв проблем, щото не съм много запознат с това..Нека някой по компетентен по въпроса да се изкаже, та да знам дали въобще да си давам парите за окачване от ГТ
      Fiat Punto 1.2 16V 85 k.c. 1998г.

      Коментар


        #4
        даи си парите за по ниско

        Коментар


          #5
          само не мога да разбера що си мислите че спортните пружини на стандартните амортесиори правите нещо ???колата така започва да подзкача че става неуправляема точно когато ти трябва , а лекото подрусване прави изматама че колата е много стабилна 10000 по добър вариант е спортни амортесиори на обикновенни пружини , и мога да го докажа на всеки който смее да обори мнението ми всички коли са мо със кони спорт и стандартните си пружини и са като залепени за алфалта пък не друсат колкото пружините
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            ако се търси разлика в височината зависи от пружините а ако е за стабилност си прав само с амортисорите надали ще се снижи една кола .. което допринася за по красива визия....като гледам тук се търси стабилност така че колегата е прав ама аз съм само с предни спортни амортисори а отзад само пружините са ми спортни и съм много доволен

            Коментар

            Working...
            X