Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Лион Тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Лион Тунинг

    Здравейте колеги. Извинявам се на модераторите ако не е на правилно място пусната темата ако трябва преместете я. Имам въпрос кам колегите дали някой е поръчвал нещо от www.lion-tuning.com Аз бих искал да си поръчам но незнам качествени ли са заслужава ли си и как е доставката има ли нещо проблеми.Ще се радвам някой колега който е поръчвал да сподели мерси предварително
    www.puntopower.com
    FIAT Punto 1.2 16V Sporting

    #2
    Друже аз си оборудвах колицата т там но да ти кажа не съм хич доволен.почти вси4ките детайли не съвпадат с профила на купето.майстора ми доста се изму4и докато ги пасне по релефа .козирката отзад не ляга6е то4но.абеее ако мепиташ мен по добре влез в http://www.redline-tuning.com/ малко по скъпи са нещата ама си заслужава успех
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      И аз съм чувал,че калъпите им били криви...

      Коментар


        #4
        не само че са им криви ами поръчваш едно пристига друго абе направо не ми се говори.иначе по телефона всичко е ОК,обясняваш какжо искаш тои да да да и накрая ти пратят нещо дето почти не ти върши работа

        Коментар


          #5
          и аз преди време бях поръчвал разни работи от там,нищо не съвпадна и бяха тънки като вестник

          Коментар


            #6
            наскоро поръча едно приятелче бленди за ауди и като дойде колета нищо общо с този модел който беше харесал

            Коментар


              #7
              Незнам момчета много се бях надухал да си зема защото само в лион тунинга бях намерил точно такава броня квато исках. никаде другаде в бг няма такава броня тояст абартова от пунто мк2 някой ако знае нещо някой сайт да се обажда. Не ми се иска да поръчвам от чужбина че мн дебело става.
              www.puntopower.com
              FIAT Punto 1.2 16V Sporting

              Коментар


                #8
                ми не знам за други сайтове ама от там не пазарувай 4е си слагат снимките наизуст,гледаш едно получаваш съвсем друго,а и съм 4ул 4е броните ги правели от гибс,колкото и смешно да звучи,вий тук http://www.redline-tuning.com/0/avto.../bronya-3.html ама не знам дали ще ти хареса а и там работят що годе качествено

                Коментар


                  #9
                  аз го знам сайтчето. Но май ще поръчвам. Искам ей такава броня от абарт но незнам дали някой продава тук.
                  Прикачени файлове
                  www.puntopower.com
                  FIAT Punto 1.2 16V Sporting

                  Коментар


                    #10
                    според мен и двата модела са достатъчно ниски и еднакво бързо ще ги счупиш така че по добре избери по евтиния вариант

                    Коментар


                      #11
                      колега погледни тук ако искаш,перфектно качество.доставка до 5 работни дни.http://www.pitbul-tuning.dir.bg//
                      за тунинг феновете

                      Коментар


                        #12
                        fanatiliano написа:
                        аз го знам сайтчето. Но май ще поръчвам. Искам ей такава броня от абарт но незнам дали някой продава тук.
                        колега ти маи не прочете по нагоре,това което виждаш на снимките не е това което ще получиш в последствие

                        Коментар


                          #13
                          все пак ти си знаеш де имаш глава на раменете,после да не кажеш че не сме те предопредили

                          Коментар


                            #14
                            Видях колега отказах се от там да поръчвам хич не ми изглеждат надеждни и с тоя сайт който имат за представяне сам по-себе си говори за фирмата :DЗа сега сам решил пурво да наблегна малко на силов тунинг а пак за оптичния има време
                            www.puntopower.com
                            FIAT Punto 1.2 16V Sporting

                            Коментар


                              #15
                              то силовия хич не е евтино начинание,виж колегите как се борят юнашката с колиците и не пестят средства

                              Коментар

                              Working...
                              X