Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг за 10 мин.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Нямам вече интерес. Благодаря.

    Коментар


      #32
      Re: Тунинг за 10 мин.

      ico81 написа:
      [size=7]Zdraveite nesam maniak na fiat no pravia tuning na vsiakakav fiat za 10min.
      И как ще си сигурен, примерно за една турбо-бензинка, че ще работи в безопасни режими с новия чип?Проконтролирваш ли по някакъв начин какво се случва след чипването, или няма нужда?
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        #33
        аз него правЯ кУпувам го готов и го качвам.

        Коментар


          #34
          Ооооо, колега. Ми така кажи. За какъв тунинг тогава говориш? Имам поне двама много близки колеги в тоя форум, които имат кабелите и софт-а. То така и аз мога да си купя бин-а и да го кача. И колега, пише се "купувам".

          Коментар


            #35
            ОткЪде ще го купиш

            Коментар


              #36
              ico81 написа:
              От каде ще го купиш
              От където и ти. Има хиляда места. Още сега мога да ти пратя променен файл за jtd 105. Ама това не ме прави тунер, мапер и т.н. И теб не те прави такъв. По определени форуми можеш да си намериш достатъчно променени файлове и то без пари. С извинение колега, ама ти не можеш да пишеш правилно, но тунинг си взел да правиш.Един въпрос - като ми копнеш файла на колата и като не запали, тогава какво правиме.Освен това си има друг раздел за такива предложения. За какво пишеш в тунинг раздела изобщо.
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                #37
                Пратими да видя какъв фаил имаш.

                Коментар


                  #38
                  Да не казвам голяма приказка, но си мисля, че темата пусната от автора е крайно несериозна и мястото и е в архива/кошчето.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #39
                    Само да доуточня, независимо че се слага някакъв доказан фирмен чип, задължително е да се проверят смесите при работа на колата в натоварени режими.Защото какво е виновен горкия собственик примерно, че нещо му е увяхнал дебита на бенз. помпа, или дюзите, или... и опа - следва срутен мотор , щото се е подлъгал да си купи евтинко чип от най-близката "чип бакалия" ... ... а не от хора, които наистина се занимават и разбират в дълбочина нещата около тунинга.
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      #40
                      ico81 написа:
                      маи не виарваш
                      Колега "Я" и "Й" да не са ги отменили в българския език? Защото, колкото те интересува какво се случва с нечия кола след, като я "тунинговаш" за 10 мин., толкова те интересува и къде се пише "А", къде "Ъ", къде "Й"............... , не че нещо ама ровиш из електрониките /не къде да е/ по колите на хората, а пък дъщеря ми /пети клас/ чела по монитора докато бях станал за малко и ме пита после защо си пиша с такива "неграмотници"
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #41
                        vsd написа:
                        ico81 написа:
                        От каде ще го купиш
                        От където и ти. Има хиляда места. Още сега мога да ти пратя променен файл за jtd 105. Ама това не ме прави тунер, мапер и т.н. И теб не те прави такъв. По определени форуми можеш да си намериш достатъчно променени файлове и то без пари. С извинение колега, ама ти не можеш да пишеш правилно, но тунинг си взел да правиш.Един въпрос - като ми копнеш файла на колата и като не запали, тогава какво правиме.Освен това си има друг раздел за такива предложения. За какво пишеш в тунинг раздела изобщо.
                        2000 20v turbo написа:
                        ico81 написа:
                        маи не виарваш
                        Колега "Я" и "Й" да не са ги отменили в българския език? Защото, колкото те интересува какво се случва с нечия кола след, като я "тунинговаш" за 10 мин., толкова те интересува и къде се пише "А", къде "Ъ", къде "Й"............... , не че нещо ама ровиш из електрониките /не къде да е/ по колите на хората, а пък дъщеря ми /пети клас/ чела по монитора докато бях станал за малко и ме пита после защо си пиша с такива "неграмотници"

                        Коментар


                          #42
                          ico81 написа:
                          200 lv до пазарджик живеиа
                          Понеже не ми стана много ясно за кво става въпрос...та да питам: какво ше направиш на моята Мареа 1.6 16 за да върви като Порше и гарантираш ли ми прилични резултати?

                          Коментар


                            #43
                            snaiperisto написа:
                            ico81 написа:
                            200 lv до пазарджик живеиа
                            Понеже не ми стана много ясно за кво става въпрос...та да питам: какво ше направиш на моята Мареа 1.6 16 за да върви като Порше и гарантираш ли ми прилични резултати?
                            Разбира си,че гарантира!След като ни чипоса колите ще драсне като Порше,ходи го стигай после - я на 3,я на 2 цилиндъра,я пешком!
                            Fiat Punto 1.1 6Speed

                            Коментар


                              #44
                              Определено за 10 мин е мн качествен! Даже може да е дистанционнен То само диагнстиката на колата преди да и боднеш чипа иска време - явно тука става дума за секс без презервативи.
                              www.nikiboy.com - чип тунинг, ксенон, 4х4

                              Коментар

                              Working...
                              X