Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг за 10 мин.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега можеш да разясниш точно за какво става въпрос да кажеш примерно става ли за моно инжекцион колко процента може да си вдигне мощноста и едно от най-важните неща колко ще излезе цялата работа.Дай повече инфо за да ти вярват хората не да ставаш за смях с тези изказвания Тунинг за 10мин.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #17
      За моно не става а и да става качва 5% ниама смисал,на колите с турбо качва 25-30%.Разликата е огромна.

      Коментар


        #18
        я кажи на моят фиатокош 90кс колко мойш да я напраиш и кви кинти брава 1,6 16 волта високо напрежение 96-97 год е
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #19
          този модел не става, имам готов тунинг фаил за него,аз немога да го кача защото сфта не подьржа модела

          Коментар


            #20
            Колега,а за моето Пунто имаш ли нещо?Защото гледах по всякакви чип-тунинг сайтове предлагат само за Пунто МК 2,а за моето - НЪЦ...
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              #21
              Колега ico81 имам въпрос, ако ми е чипвана колата от предишния собственик можеш ли да го установиш това нещо или ше ми плеснеш готовия ти изтеглен файл от интернет, в който нямаш идея какво има вътре, кое е променено и кое е подобрено и по какъв начин ?Дай тука няква информация, къф си, що си, каде си, как очакваш да ме зарибиш да дойда да ми чипнеш каруцата ? С тия 10 мин няма да е, на всякъде го правят за 10 мин.

              Коментар


                #22
                Абе незнам но аз лично не бих си дал колата на който и да е да ми барника из ЕКУТО защото ако изгърми голям проблем после нови ключове и пари на вятара дето викат хората ако си е куцо магаре(издухан мотор) и 100 чипа да сложих пак същия кенеф ще си устане аз поне за сега не се оплаквам от моя фифо и си ме радва така
                Subaru B9 tribeca 3.0
                Peugeot 307 04
                Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                Fiat Brava 1.6 16V 103

                Коментар


                  #23
                  Колега, колко пари за моето Браво. И наистина ти ли променяш данните в бин-а или просто имаш готов такъв за определени марки коли?

                  Коментар


                    #24
                    кажими каква кубатура и колко кониа е?

                    Коментар


                      #25
                      1,9 JTD 100 коня

                      Коментар


                        #26
                        знаешли номера на екуто

                        Коментар


                          #27
                          Не

                          Коментар


                            #28
                            триабва да го закача да видиа,дали ште има чип за тоиа модел.Днес правих на 1.9 JTD 105 стана супер мнго варви.

                            Коментар


                              #29
                              Нищо не казваш за парите.

                              Коментар


                                #30
                                200 lv до пазарджик живеиа

                                Коментар

                                Working...
                                X