Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обезобразяването на една кола!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обезобразяването на една кола!

    Вижте на какво попаднах, докато разъквах фиатите в Мобилете..http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?t...винявам се, ако е не колега от форума, ама просто не се сдържах.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    #2
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 ...Обаче ако си забелязал: помислено е всичко да си има...дори канали за скоростния лост! Жалко за хубавите прагове!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #3
      Ей каналите ги бях пропуснал Иначе единственото, което става са праговете и предната брония.....тоест нещата които са си фдабрични :D
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #4
        УжасТ!!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Е чак пък толкова,къде ,къде по-изчанчени неща сме виждали.В интерес на истината таблото ми хареса,въздухосборника на предния капак също.ПП Пише,че е абарт тунинг...

          Коментар


            #6
            Отзад с модифицирабите стопове прилича на гоуф, ма не може да върви като гоуф, все пак е фиат :D

            Коментар


              #7
              Е абарт са предната брония, праговете и крилото отзад....иначе всичко друго си е една несполучлива доработка ....ама всеки си има вкус все пак.
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #8
                Аууу...сега забелязах и нещото под задната чистачка...прилича ми на дръжка за 3-тата врата Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                Коментар


                  #9
                  Humppa написа:
                  Отзад с модифицирабите стопове прилича на гоуф, ма не може да върви като гоуф, все пак е фиат :D
                  На един Фиат каквото и да му причиниш Гоуф нема да стане.Кръвта вода не става :D

                  Коментар


                    #10
                    само се чудя ,дали завиждате на ’бравока’.защото това си е тунинг на абарт .имам един съсед със същия тунинг,само че е черен .мога да ви кажа че си изглежда супер.ефекта явно идва от боята.

                    Коментар


                      #11
                      Какво завиждане колега, то си е за съжаление Долното крилце на задната врата и скоростния лост и това нещо на предния капак е най-абартовото дето от абарт са измислили
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар


                        #12
                        На мен ми харесва този
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                        -------------------------------------
                        1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                        Коментар


                          #13
                          като изключим грозотиите по фаровете и стоповете и тва междинното задно крило , ми харесва
                          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                          Коментар


                            #14
                            Този хубав абартов пакет така да го претрупаш с напълно излишни селенийки....да загрозиш така заводските изпълнения..няма никакъв смисъл....

                            Коментар


                              #15
                              uBoy написа:
                              като изключим грозотиите по фаровете и стоповете и тва междинното задно крило , ми харесва
                              Само ще добавя и дървенията на централната конзола. Бррррррр
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X