Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на атмосФерка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг на атмосФерка

    колеги взех едно Fiat Coupe 1.8 16v VTC за да се "погавря " с него .Давайте накакви съвeти за тунинг на атмосФерка
    FIAT COUPE powered by Nitrous Oxide System
    There's replacement for displacement

    #2
    1.8 VFD не е ли Инъче виж тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=33042По-добре да беше потърсил 2.0 20V като че ли
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Re: Тунинг на атмосФерка

      puntofans написа:
      колеги взех едно Fiat Coupe 1.8 16v VTC за да се "погавря " с него .Давайте накакви съвeти за тунинг на атмосФерка
      Слагай Туин Спарк главата от Алфа. Техния мотор е същия(1747 куб.см), но са 144 к.с, после един добър чип да ти направят...натам една права генерация на 63 мм. + ръчно изработен всмукателен колектор. За Туин Спарк главата може да ти потрябват и буталата на съответния мотор от който я взимаш(1.8 ТС на Алфа пак повтарям ) ...тва всичкото ще отиде към 2-3 бона(много зависи кое къде ще правиш) и нагоре, ако все още държиш на твоя си мотор и на това да е атмосферен Мен ако питаш си продай твойта и търси някое добро Купе 16VT - вървежа е гарантиран
      PUNTO ZERO

      Коментар


        #4
        znam kolega ama sviasno turbo e riadko sre6tano ta za tova mislia da si poigraia s tazi mersi za ideite
        FIAT COUPE powered by Nitrous Oxide System
        There's replacement for displacement

        Коментар


          #5
          puntofans написа:
          znam kolega ama sviasno turbo e riadko sre6tano ta za tova mislia da si poigraia s tazi mersi za ideite
          Само където тука парите са същите ама ефекта е 10 пъти по малък
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            знам бе колега но аз си имам "бегачка" тази ми е за всекидневна употреба http://www.cardomain.com/id/fiatcoupe
            FIAT COUPE powered by Nitrous Oxide System
            There's replacement for displacement

            Коментар

            Working...
            X