Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да покаже как се закрепя тази конзола за колонката!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да покаже как се закрепя тази конзола за колонката!

    Днес реших и си поръчах конзола за колонката с три уреда - някой да даде идея как се закрепя тая пущина докато не съм я похабил стойностно
    Alfa Romeo Centocinquantasei

    #2
    Никой ли не е слагал такива конзоли бе хора? Ега си лудницата!
    Alfa Romeo Centocinquantasei

    Коментар


      #3
      Къде искаш да я сложиш колега ?!
      Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

      Коментар


        #4
        На лявата страна на предното стъкло на сейчентото
        Alfa Romeo Centocinquantasei

        Коментар


          #5
          Здрасти колега,и аз мисля такава да сложа,но да не е "карбонова"...Доколкото знам махаш си от ляво на гредата кората и тази конзолка се прекрепя към кората на гредата и си ги слагаш на куп отново

          Коментар


            #6
            уредите вградени ли са или оделно се купуват
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #7
              Отделно са ама са по 60 мм. гадинките и конзолата им е с поне 3 см по-широка от оригиналната на сейчентото Сега трябва да търся някой дето се занимава със стъкломати и да правя нещо по размер.Добре поне че си идват със собствени стойки и датчици в комплекта Най-вероятно тая конзола ще иде в боклука щото не ми върши работа- няма и как да се изреже отстрани, има само 4 мм. борд и е вдигната нагоре към уреда вертикално.
              Alfa Romeo Centocinquantasei

              Коментар


                #8
                Колега,не хвърляй конзолката може да ти я купя на някаква приемлива цена,пиши ми на лично, и откъде си я купил!Иначе и как уредчетата ,ще са на 60мм и конзолката ще им е широка,тва е невъзможно

                Коментар


                  #9
                  Решението се появи

                  Намерих решение на въпроса :D http://forums.evolutionm.net/showthread.php?t=276948
                  Alfa Romeo Centocinquantasei

                  Коментар


                    #10
                    така е който му разбира
                    Целта е една,скороста е различна - HGT !

                    Коментар


                      #11
                      аз имам такава конзола...и се слага много лесно...самоче тряабва да изрежиш оридиналната ти колонка...
                      Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
                      п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
                      Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

                      Коментар


                        #12
                        аз имам такава конзола...и се слага много лесно...само че тряабва да изрежеш ориГиналната ти колонка...
                        Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
                        п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
                        Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

                        Коментар


                          #13
                          streethools написа:
                          аз имам такава конзола...и се слага много лесно...само че тряабва да изрежеш ориГиналната ти колонка...
                          Колега, аз на няколко пъти обяснявах че кората на колонката от колата е с размер 60 см на 5.5 см а конзолата с джобовете за уредите, дето уж я продават за "универсална" Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 (нема такова животно) е с размер 50 см. на 10.5 см. - два пъти по широка е и не пасва.Колкото до рязането на оригинала - далеч съм от тези неща!Реших да си отлея сам от стъкломат и в момента има напредък и то голям. Когато стигна до монтирането в колата ще пусна снимки.
                          Alfa Romeo Centocinquantasei

                          Коментар


                            #14
                            Ето и обещаните снимки. Първите са само със стъкломата, след това има три ръце влакнест кит и накрая от обикновения за финиширане. Остава да им играя един грунд и да ги пръсна в цвят Благодавя на Цветан Първанов в трудното начинание !
                            Alfa Romeo Centocinquantasei

                            Коментар


                              #15
                              още
                              Alfa Romeo Centocinquantasei

                              Коментар

                              Working...
                              X