Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да съживим Пунто ГТ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега как можа да го "намръщиш" Ужасно е На Пунто му отиват вежди, които са до каря на мигачаите, но не и "намръщване". Иначе евала за джантите и за отвора на предния капак, супер са. Послушай не разваляй визията на колата с тоя намръщен капак .
    Uno Turbo RulZz

    Коментар


      вапрос на вкус а и винаги мога да ги махна това е наи малкиа проблем а и видах едно пунто в вибо7 бе6е намра6тено по са6тиа на4ин и бе6е доста добре.
      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

      Коментар


        http://www.vbox7.com/play:43235d17
        http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

        Коментар


          ALEKS_GT написа:
          вапрос на вкус а и винаги мога да ги махна това е наи малкиа проблем а и видах едно пунто в вибо7 бе6е намра6тено по са6тиа на4ин и бе6е доста добре.
          Вярно е въпрос на вкус, но се съмнявам, че ще изглежда по-добре от Пунто с кристални черни фарове с веждички. Успех с проекта и най-вече с конските сили и въртящия момент, че те са най-важни.
          Uno Turbo RulZz

          Коментар


            Turbolan написа:
            Колега как можа да го "намръщиш" Ужасно е На Пунто му отиват вежди, които са до каря на мигачаите, но не и "намръщване". Иначе евала за джантите и за отвора на предния капак, супер са. Послушай не разваляй визията на колата с тоя намръщен капак .
            Колега аз не съм съгласен че намръщването на фаровете е ужасно Не знам за какви вежди имаш предвид но аз лично на никоя кола не съм харесал до сега вежди стоят отсечени на труфени и са ми някак си стил левче тунинг. Докато намръщването на капака определено прави една кола с уникален изглед много по изчистено седи и точно за фиат пунто от доста сайтове и чужди форуми можеш да видиш че е честа практика защото му отива много. Особенно с целите кристални фарое с angle eye’s, ксенон и напръщен капак ( и вношителен предно разположен кулер) колата променя изцяло визията си и става убииствено поне според моя вкус де

            Коментар


              Ето намерих едно червено, пак със същите бели джанти. Виж как изглежда. И пак се замислете дали може да изглжда по-добре с "намръщен" капак По-късно, като имам време ще се поразтърся още.
              Прикачени файлове
              Uno Turbo RulZz

              Коментар


                Ето едно с леко "намръщен" капак, добре изглеждащо. Колегата щом толкова иска да е "намръщено" го направи по-семпло, като това.
                Прикачени файлове
                Uno Turbo RulZz

                Коментар


                  А какво мислите за ГТ-тата с 4 кръгли (отделни) фара с маска Приличат малко ала Ескорт-Сиера Косуърт и лично на мен много ми харесват А знаете ли откъде и как може да се сдобия с такива

                  Коментар


                    Turbolan написа:
                    Ето едно с леко "намръщен" капак, добре изглеждащо. Колегата щом толкова иска да е "намръщено" го направи по-семпло, като това.
                    Те точно това пунто е един от образците и за мен с намръщването, поне за мен е очевадно кое е по красивото

                    Коментар


                      Tuning Mode написа:
                      Turbolan написа:
                      Ето едно с леко "намръщен" капак, добре изглеждащо. Колегата щом толкова иска да е "намръщено" го направи по-семпло, като това.
                      Те точно това пунто е един от образците и за мен с намръщването, поне за мен е очевадно кое е по красивото
                      само дето е със скапани китайски фарове
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        WhitePower написа:
                        Tuning Mode написа:
                        Turbolan написа:
                        Ето едно с леко "намръщен" капак, добре изглеждащо. Колегата щом толкова иска да е "намръщено" го направи по-семпло, като това.
                        Те точно това пунто е един от образците и за мен с намръщването, поне за мен е очевадно кое е по красивото
                        само дето е със скапани китайски фарове
                        ама що реши, че са китайски има такива на FK, дори и на SONAR пак не са китайски

                        Коментар


                          ГОТОВ САМ ПО4ТИ МАЛКО ОСТАВА ДО ИСКАРВАНЕТО НА УЛИЦАТА.
                          Прикачени файлове
                          http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

                          Коментар


                            евала ще стане красива много, усещам :D

                            Коментар


                              WhitePower написа:
                              Tuning Mode написа:
                              Turbolan написа:
                              Ето едно с леко "намръщен" капак, добре изглеждащо. Колегата щом толкова иска да е "намръщено" го направи по-семпло, като това.
                              Те точно това пунто е един от образците и за мен с намръщването, поне за мен е очевадно кое е по красивото
                              само дето е със скапани китайски фарове
                              Нищо чудно и да са китаичета но нали знаеш че FK, Sonar и 90% ако не и 95% от всички фарове афтър маркет ги правят в китай Иначе съм влюбен в капака който е сътворил колегата alexgt и направо искам и аз такъв! :P

                              Коментар


                                така капака прилича като на Опел Тигра или корса. трябваше да е малко по заоблен в доната част като на кафявото пунто от снимката. не че така нее добре... напротив супер е! зарибихте ме и мен да си бутна капака така много зловещо изглежда. аиде чакаме снимки и клипове да се пораваме взаимно на това чудо на автомобилостроенето

                                Коментар

                                Working...
                                X