Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да съживим Пунто ГТ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    sa6o_gt написа:
    айде че днес утупах една импреза от летящ на бояна и един 318ИС турбо :D ще има интрига, нищо не се не съм сменил гарнитурата
    импресата ако е била 1.6 или 1.8 може ама WRC STI трудна работа а BMW то 140 сток + дори и миниатурно турбо ще утиде към 200 коня може би и повече твоя пунтак трябва да има доста хиляди лева тунинг за да прескочи тези коли според мен но ти си знаеш П.С. по темата ще ми е много интересна гонка между пунтото на Alex GT и sa6o_gt с клипче разбира се даже бих отделил време да гледам на живо

    Коментар


      Tuning Mode написа:
      а BMW то 140 сток + дори и миниатурно турбо ще утиде към 200 коня може би и повече твоя пунтак трябва да има доста хиляди лева тунинг за да прескочи тези коли според мен но ти си знаеш
      Колега, защо мислиш че bmw-то е нещо уникално. То ако всяка кола дето е 140 коня, толкова лесно ставаше 200 ...
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        Alex ако всичко е на 6 ще извади 230 коня на колелата на 1 бар налягане ( и то само толкова заради бошовската електроника ) неговата турбина е големшка
        Power Under Pressure

        Коментар


          WhitePower написа:
          Alex ако всичко е на 6 ще извади 230 коня на колелата на 1 бар налягане ( и то само толкова заради бошовската електроника ) неговата турбина е големшка
          Е аиде тогава да ги видим тия Импрези и БМВ-та кви случки ще им се случват, когато стане на колегата колата!!!!!!
          FIAT Punto GT'96 131hp
          FIAT Punto TD 60 '98
          Alfa Romeo 155 2.0 16v Т.s.

          Коментар


            mitko GT написа:
            WhitePower написа:
            Alex ако всичко е на 6 ще извади 230 коня на колелата на 1 бар налягане ( и то само толкова заради бошовската електроника ) неговата турбина е големшка
            Е аиде тогава да ги видим тия Импрези и БМВ-та кви случки ще им се случват, когато стане на колегата колата!!!!!!
            събота идва да се настройва , ако не изпуши нещо ще се похвалим
            Power Under Pressure

            Коментар


              vsd написа:
              Tuning Mode написа:
              а BMW то 140 сток + дори и миниатурно турбо ще утиде към 200 коня може би и повече твоя пунтак трябва да има доста хиляди лева тунинг за да прескочи тези коли според мен но ти си знаеш
              Колега, защо мислиш че bmw-то е нещо уникално. То ако всяка кола дето е 140 коня, толкова лесно ставаше 200 ...
              Аз изобщо не се кланям на BMW-та колега грешно си ме разбрал просто колегата ги хвърля така едни твърдения Иначе на всякя атмосферка 140 конски сили когато и сложиш турбо относително лесно става 200 По темата - WhitePower недеи така няма да се счупи нищо ще баем сички :D

              Коментар


                Tuning Mode написа:
                vsd написа:
                Tuning Mode написа:
                а BMW то 140 сток + дори и миниатурно турбо ще утиде към 200 коня може би и повече твоя пунтак трябва да има доста хиляди лева тунинг за да прескочи тези коли според мен но ти си знаеш
                Колега, защо мислиш че bmw-то е нещо уникално. То ако всяка кола дето е 140 коня, толкова лесно ставаше 200 ...
                Аз изобщо не се кланям на BMW-та колега грешно си ме разбрал просто колегата ги хвърля така едни твърдения Иначе на всякя атмосферка 140 конски сили когато и сложиш турбо относително лесно става 200 По темата - WhitePower недеи така няма да се счупи нищо ще баем сички :D
                виш сега, на бояна имаше доста свидетели на двете гонки, импрезата е 280 коня, а бмв то е на Ценко който е модератор в БМВ форума, такаче колега не се изказвай неподготвен

                Коментар


                  в темата станало много горешто маи ште мерим коли скоро днес зех инжектори утре отивам за скоби и се почва луда натпревара ако си4ко е на ред ште видим и на диното колко ште искара ме на 1 бар.а за после не се зна какшо 6те сташа. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

                  Коментар


                    Давай колега ти си! Аз още чакам вести от Италия и някой работи от Щатско но моята няма кой знае какво само до кам 170 коня ще залагам на визия като станат нещатата ще покажа снимки сега е рано но всичко става толкова бавно ....

                    Коментар


                      така е колега бавно става ама като стане ниама такав кеф хубавите работи стават бавно.
                      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

                      Коментар


                        Така е и Орлин така казва но аз съм нетърелив да го ева ...

                        Коментар


                          WhitePower написа:
                          Alex ако всичко е на 6 ще извади 230 коня на колелата на 1 бар налягане ( и то само толкова заради бошовската електроника ) неговата турбина е големшка
                          Успех и дано да стане.Ама за тия коне май трябва повече неща от по-голямо турбо,интеркулер и дюзи...Поне на доста места казват нещо подобно - 210 - 247 at the flywheelModifications upon this car were:-Cosworth Standalone managementBig valve head Potr Stainless steel manifold12mm headboltsPotr
                          Alfa 147jtd/ Alfa 147 Selespeed

                          Коментар


                            ние да иа направим да върви пак ште видим колко ште искара ме 4е така сме го закасали в момента 4е сигорно и реис немога да изпревариа дне6ниа ден е с две думи загубено време.е не 4ак загубено за6тото разбрах 4е поне триабва да си правиа пак испоскателите и пак свлиане на смукатели распанки и други 4аркове с две думи гар4а си е на лице.просто ниамам думи пред нервна криза сам.
                            http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

                            Коментар


                              не се ядосвай, преди да ми трагне колата около 5 пати свалях и качвах сичко, ще стане няма каде да ходи

                              Коментар


                                sa6o_gt написа:
                                Tuning Mode написа:
                                vsd написа:
                                Tuning Mode написа:
                                а BMW то 140 сток + дори и миниатурно турбо ще утиде към 200 коня може би и повече твоя пунтак трябва да има доста хиляди лева тунинг за да прескочи тези коли според мен но ти си знаеш
                                Колега, защо мислиш че bmw-то е нещо уникално. То ако всяка кола дето е 140 коня, толкова лесно ставаше 200 ...
                                Аз изобщо не се кланям на BMW-та колега грешно си ме разбрал просто колегата ги хвърля така едни твърдения Иначе на всякя атмосферка 140 конски сили когато и сложиш турбо относително лесно става 200 По темата - WhitePower недеи така няма да се счупи нищо ще баем сички :D
                                виш сега, на бояна имаше доста свидетели на двете гонки, импрезата е 280 коня, а бмв то е на Ценко който е модератор в БМВ форума, такаче колега не се изказвай неподготвен
                                значи пунтото ти е с доста хиляди лева тунинг Импрезата 280 конски сили 4x4 вярно по тежка е но не няква случаина кола иначе ми прилича на Stage 3 твоята кола явно ще е интересно да дадеш инфо за нея

                                Коментар

                                Working...
                                X