Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да съживим Пунто ГТ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    WhitePower написа:
    хубавите неща бавно стават ти гарнитурата на главата сменили си или джиткаш с оригиналната
    С оригиналната е. Моляте не казвай какви са ти предвижданията. :D :D :D
    Uno Turbo RulZz

    Коментар


      Turbolan написа:
      WhitePower написа:
      хубавите неща бавно стават ти гарнитурата на главата сменили си или джиткаш с оригиналната
      С оригиналната е. Моляте не казвай какви са ти предвижданията. :D :D :D
      всичко е въпрос на време , просто се опитах да преценя колко е силна , но щом си с оригинална гарнитура значи е по слаба от моята
      Power Under Pressure

      Коментар


        ако мотора още ти е в коридора със сигорност моита е по силна :D а ква е разликата като си сменил гарнитурата с по тънка ли си или си взел пове4е главата?

        Коментар


          а и не зависи ли от шофиора една кола колко е силна

          Коментар


            нали видя на Мишо пунтото как варви с 230 към Пловдив :D

            Коментар


              колега са6о_гт.маи си направил доста нешта штом си толко навид и искаш да ги замерим.нешто маи прекриваш аааааа.в сабота 6те ти звана да ги замерим наи вериоатно до тогава 6те е готова освен ако не стане нешто че се говори че съединителиа не им издарят твоиа как деиани о6те като имаш ниаколко стартове.или е слаба колко кониа ееееее
              http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

              Коментар


                еми 133 :D ама много бяга

                Коментар


                  бате евала наистина за проекта!!!Мн е яко като има такива ентусиасти и аз съм доста запален фен и само малко да се финансирам и аз се надявам скоро да започна някави промени по пунтака,а и това GT на капака мн яко е станало
                  4 бири и турбината да свири

                  Коментар


                    DogForLife написа:
                    бате евала наистина за проекта!!!Мн е яко като има такива ентусиасти и аз съм доста запален фен и само малко да се финансирам и аз се надявам скоро да започна някави промени по пунтака,а и това GT на капака мн яко е станало
                    Да се кара сток Пунто ГТ е несериозно. :D :D
                    Uno Turbo RulZz

                    Коментар


                      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355531

                      Коментар


                        sa6o_gt написа:
                        ако мотора още ти е в коридора със сигорност моита е по силна :D а ква е разликата като си сменил гарнитурата с по тънка ли си или си взел пове4е главата?
                        Саше не се пали не изкам да обидя никого с нищо! просто преценявам а мотора вече е на кухненската маса щото се наводних малко и го махнах от корифора
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          WhitePower написа:
                          sa6o_gt написа:
                          ако мотора още ти е в коридора със сигорност моита е по силна :D а ква е разликата като си сменил гарнитурата с по тънка ли си или си взел пове4е главата?
                          Саше не се пали не изкам да обидя никого с нищо! просто преценявам а мотора вече е на кухненската маса щото се наводних малко и го махнах от корифора
                          Глупости не се паля, айде сабирай го, че тея пунта сеедно са няква екзотика само мойто и на Мишо имам чуството че се движат по софия

                          Коментар


                            Е не са само вашите но сигурно само те се набиват на очи

                            Коментар


                              айде че днес утупах една импреза от летящ на бояна и един 318ИС турбо :D ще има интрига, нищо не се не съм сменил гарнитурата

                              Коментар


                                браво! за БМВ-та няма смисъл да гориш бензин те са ясни

                                Коментар

                                Working...
                                X