Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кажете колко струват тея чип тунинги дето ги слагате..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кажете колко струват тея чип тунинги дето ги слагате..

    имам пунто 1.1 55 коня направих му основен ремонт и сега е конкуренция на коли по 80-90 коня, но искам да бяга малко повече от късите отсечки....как да му вдигна конете по възможно най-евтиния начин мерси предварително Що написа заглавието на латиница?!Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Без лоши чувства колега най-евтиният начин е да го продадеш и да вземеш по-мощтно.Другото са игрички за хора с възможности.

    Коментар


      #3
      Dedra 2.0 написа:
      Без лоши чувства колега най-евтиният начин е да го продадеш и да вземеш по-мощтно.Другото са игрички за хора с възможности.
      Дори да има възможността да се заиграе със двг-то ,какво мислиш ,че ще изкара от 1.1 ?Според мен начина ,който си описал е най-правилния и с най-малко главоболия!!!Иначе всичко е до желание!!!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        няма никъв смисъл моя е 1.2 86 к.с и ми казаха че няма смисъл, а на твоя 1.1 абсурд по-добре да си вземем гт-та
        Fiat Punto Sportnig 1.2 86 HP вече 86 +

        Коментар


          #5
          Tuz4eto написа:
          няма никъв смисъл моя е 1.2 86 к.с и ми казаха, че няма смисъл а на твоя 1.1 абсурд по-добре да си вземем гт-та
          То и от 1.2 16V няма какво да очакваш На жена му на брат ми, взехме такова и останах много разочарован. Очакват да се набира много яко, ама не. В началото мислехме, че има някакъв проблем, но се оказа всичко наред. Дори и тези 88 000 км, които пишеше на киломертажа се оказаха истински.С моето Пунто го тествах и ... няма шанс, дори и на старт Да не говорим, че от 3-та нагоре остава далеч в огледалото.Чип е хубаво да се слага на кола с турбо - дизел или бензин Всичко друго е компромис На колите без турбо, ефект има ако се полират портовете и колектора, сложат се по-дебели изпускателни тръби и се заменят гърнетата с прави. Имах Уно преди години. Беше 1.4, скупен кон. Направихме описаните процедури и колата започна да пили гуми на 2-ра, нещо което си е постижение за този мотор
          http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
          Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
          FIAT Punto 02' 1.9 JTD
          FIAT Punto 99' 1.7 TD

          Коментар

          Working...
          X