Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на punto bertone 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг на punto bertone 1.6

    колеги дали ще е трудно да се турбинира punto 1,6 и принципно какво може да се ползва от пунто 1,4GT как стоят нещата с електрониката може ли да си остане тази от 1,6

    #2
    бая неща ще ти трябват май най ефтино е да мушнеш едно ГТ и твоя да го ползваш за резервни части от твоя инач са почти идентични ама не баш главата е различна , биталата или вала не знам точно , а електрониката , не съм сигурен дали имаш всички кабели за датчиците на ГТ то маи ще решиш проблемите с едно "мегашит"
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      мойто е с мап апак доколкото знам GT имат дебитомер

      Коментар


        #4
        Re: тунинг на punto 1,6

        stoian2 написа:
        колеги дали ще е трудно да се турбинира punto 1,6 и принципно какво може да се ползва от пунто 1,4GT как стоят нещата с електрониката може ли да си остане тази от 1,6
        Турбинирането ще стане с преработка на целия мотор, но от 1.4 нищо не може да се ползва!

        Коментар


          #5
          Re: тунинг на punto 1,6

          hit-ko написа:
          stoian2 написа:
          колеги дали ще е трудно да се турбинира punto 1,6 и принципно какво може да се ползва от пунто 1,4GT как стоят нещата с електрониката може ли да си остане тази от 1,6
          Турбинирането ще стане с преработка на целия мотор, но от 1.4 нищо не може да се ползва!
          благодаря за одговора.А като цяло мотора издаржа ли след като баде разреден и с подходящи инжектори маслен радиатор и така на татак мене ме претиснява най вече електрониката.А изпускателите и смукателите не са ли същите или сам в грешка

          Коментар


            #6
            смукателя е същия , ама изпускателя не , нали там се хваща турбината на ГТ то а електрониката , слагасх една мега и заспива
            Power Under Pressure

            Коментар


              #7
              WhitePower написа:
              смукателя е същия , ама изпускателя не , нали там се хваща турбината на ГТ то а електрониката , слагасх една мега и заспива
              еми то имах впредвит дали стават на захващането

              Коментар

              Working...
              X