Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

RQ: Спортен Въздушен филтър за темпра ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    RQ: Спортен Въздушен филтър за темпра ?

    искам да сложа спортен въздушен филтър на темпрата 1.6 s.x.i.e.Но не ми се дават много пари.Ходих на кооп. пазар в Русе и там има един магазин за тунинг някви арменци го държат.Предлагат ми ефтини филтри един конусовиден за 10 лв. и един друг за 25 лв.Обаче проблема е че не знам къде точно се монтира.Арменеца каза че се ръгал направо на инжекцията Не ми се смейте ама си нямам представа от двигатели млад шофиор съм.Като вдигна капака и има една пластмасова кутия там трябва да е стандартния вилтър отсрани има един въздухоотвод, ако го набия там филтъра ще стане ли ? обяснете ми подробно и ако постнете някой снимчица ще съм ви благодарен.Правя го с цел да чуя съскащ звук.

    #2
    Я, сложи една снимка на отворения капак и ще ти кажа как !

    Коментар


      #3
      хах колега да ти кажа с тази цел съскаш звук не ти трябва спортен филтер за 10 лв а ти трябва турбо за 1000 лв да не е и на горе а относно филтъра махаш основния филтър дето е в кутия и пъхаш този филтър в тръбата която остава да стърчи от основния но както виак суки дай снимка и ще ти кажем но не мисли че колата ще съска
      Fiat Punto Sportnig 1.2 86 HP вече 86 +

      Коментар


        #4
        филтъра увеличава ли мощността на колата и ако да с колко
        FIAT Bravo 1.2 16V 82k.c.

        Коментар


          #5
          Спортен филтър се слага лятото, защото когато е мокро и студено- той се зацапва от кондензите и става доста по- зле от оригиналния в кутията и колата не върви. Като искаш спортна кола- такива са тези над 300 коня- това е кола за спорт, под тези коне са колите за превоз.
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            КИМИ написа:
            Спортен филтър се слага лятото, защото когато е мокро и студено- той се зацапва от кондензите и става доста по- зле от оригиналния в кутията и колата не върви.
            Това за конус или за "риплейсмънт".
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #7
              Конусният е неприложим в сезоните с ниски температури и повишена влажност.
              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                xaxaxa aбе ти изобщо виждал ли си кола 300 к.с или говориш просто така, значи тунинга е само за спортни коли така ли
                FIAT Bravo 1.2 16V 82k.c.

                Коментар


                  #9
                  КИМИ написа:
                  Спортен филтър се слага лятото, защото когато е мокро и студено- той се зацапва от кондензите и става доста по- зле от оригиналния в кутията и колата не върви. Като искаш спортна кола- такива са тези над 300 коня- това е кола за спорт, под тези коне са колите за превоз.
                  Ти луд ли си ??
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #10
                    здражейте. аз също не сам в час със спорните филтри но доколкото разбрах "риплейсмънт" е този ,който се слага на мястото на обикноженния вътре в кутиятя или греша? и аз искам да сложа на мойта (брава 1.4 12V) но не ми се слага конус ... а колкото до конете за,които пита колегата по-горе ,знам че хубавия филтър дига до 10 кончета.Ако някой е на ясно с нещата нека пише...онзи ден се опитах да си отворъа въздушния филтър и до никаде не стигнах,отвих всички болтове и пак не стана сигурно има някъде скрити щипки но не мога да ги вида нито да ги напипам.така и не успях да отворя кутиятя и се отказах. Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                    бравата е резачка и няма спор в това

                    Коментар

                    Working...
                    X