Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто с музичка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jenshen73 написа:
    Ще рече, че дисплея е без реална полза от него. Т.е. сложен е да му се кефиш, като показваш системата на приятелите... Т.е. "Виж кой има по-голяма дисплей", "Моя телефон свири МП3, и има ХХ мегапиксела фотоапарат", "Тая пейка, всъщност е свръх ефективен спойлер"... Такива ми ти неща - въображаема полза за 10лв горница (хм, разликата между кондензатор със и без дисплей май беше по-голяма, нали?)...
    бате не си прав има разлика питал съм и разликата беше в пари 75лв .... баси само зареди газария да се набутам 75лв да да.... по интелегентни са и се влкиючват само когато има нужда Oktavian: а така бате... кой кфото му е кеф това да прави евала!!

    Коментар


      #17
      PREDATORA написа:
      с какъв двигател си ? и колко ти гори с музиката? аз сън ейто така и с музика ми стъпва 15-17 на 100 1.1 двигател не се живее а без музика 8-9-10махhttp://staticx.hit.bg/DSC01872.JPGht.../play:d307ca7b
      двигателя ми е 1.1 55к.с. като твоя...и ми гори 9-10 на 100км.незнам защо твоя гори толкова много но ми се струва че не е заради музиката...

      Коментар


        #18
        coolboby написа:
        С това творение, какво точно искаш да постигнеш...да си пръснеш тъпанчетата, да разспищиш алармите или....? Мисля, че няма смисъл от такива табуретки в багажника...Едни колонки на стандартните места и това е...а на другите места където се ползват тия буфери и колони са в дискотеката...Надявам се да не го приемеш лично, изкасвам си личното мнение, все пак за това си пуснатл тема за да се похвалиш и да ти оставим коментари...Айде със здраве
        ми на мен не ми бяха достатачни колонките на стандартните места. аз почнах от едни елипси отзад и едни хепцове от наи малките отпред в таблото...после взех този херц с едно 5 канално стапало...и от там се почна тая какафония...пък и много мои познати така казваха като теб... аз не искам такова нещо... оригиналното ми стига ама след като седнат и вече искат по силни да си правят.. :D

        Коментар


          #19
          Колега предатор ако не е тайна колко пари даде за този кондензатор.Питам те защото ми предлагат един втора рака и искам да знам доло горе колко са като нови ако си го купил като нов.Благодаря предварително.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #20
            6ma7ka7a написа:
            Колега предатор ако не е тайна колко пари даде за този кондензатор.Питам те защото ми предлагат един втора рака и искам да знам доло горе колко са като нови ако си го купил като нов.Благодаря предварително.
            моя е на бошмен 155лв с дисплай 1 фарад зависи вече марката и така нататък,виждал съм и за по 300 ЛВ =) позлатени и тем подобни простотии

            Коментар


              #21
              аз пък се отказах от кондензатор...реших да си взема втори акумолатор 75 аh.... пак 150 лв. ама има много повече файда...щото ся като си осиля вечер и фаровете ми се свиват...поради това че сум с оригиналния 55 Ahнаправо свят му се завива на акомулатора :D

              Коментар


                #22
                PREDATORA написа:
                6ma7ka7a написа:
                Колега предатор ако не е тайна колко пари даде за този кондензатор.Питам те защото ми предлагат един втора рака и искам да знам доло горе колко са като нови ако си го купил като нов.Благодаря предварително.
                моя е на бошмен 155лв с дисплай 1 фарад зависи вече марката и така нататък,виждал съм и за по 300 ЛВ =) позлатени и тем подобни простотии
                А колега от къде го купи по интернет ли го поръча или от някой магазин.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #23
                  6ma7ka7a написа:
                  А колега от къде го купи по интернет ли го поръча или от някой магазин.
                  ами аз съм от червен бряг и имам тука познати дето държат магазин за говорители,кабели,аларми и всякъв вид техника и от тях го взех интегралците им викаме ние

                  Коментар


                    #24
                    Благодаря ти колега за изчерпателния отговор.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #25
                      ХАХАХАХАХАХАХА

                      Братко не се обиждай ама музиката ти не струва и ще ти кажа защо!!! Когато слагаш хубава музика,тя не се слага само в багажника. Трябва да се разпредели така,че да има озвучаване в колата а не след нея, ако ме разбираш!!! Питай всеки, всеки който се занимава професионално със слагане на музика да ти обясни,че туба в багажника е простотия. Губи се поне 30 % от качеството на музиката Не си помисляй, че нещо те обиждам. Напротив. Аз се радвам,когато има повече такива като нас. Искам само да ти кажа, когато си решил да харчиш пари за нещо питай, после харчи!!!
                      Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                      Коментар


                        #26
                        Re: ХАХАХАХАХАХАХА

                        vankatasexy написа:
                        Братко не се обиждай ама музиката ти не струва и ще ти кажа защо!!! Когато слагаш хубава музика,тя не се слага само в багажника. Трябва да се разпредели така,че да има озвучаване в колата а не след нея, ако ме разбираш!!! Питай всеки, всеки който се занимава професионално със слагане на музика да ти обясни,че туба в багажника е простотия. Губи се поне 30 % от качеството на музиката Не си помисляй, че нещо те обиждам. Напротив. Аз се радвам,когато има повече такива като нас. Искам само да ти кажа, когато си решил да харчиш пари за нещо питай, после харчи!!!
                        ако става дума за мен...аз знам това нещо ама имаш ли да ми дадеш 700-800 леве за среди високи и стапало за отпред....и до там ще се стигне но всичко с времето и средствата си.. :D на мен мама не ми е дала пари да отида да си сложа музика...аз си бачкам и малко по малко си правя... дето вика един приятел.. ""който колкото"

                        Коментар


                          #27
                          О.К. Братле ама да ти кажа и на мене мама не ми е дала пари.Всичко сам и аз си работя и т.н. обаче да ти кажа ,че на мене един приятел ми беше казал следното: "Ако ще е гарга,нека да е рошава"!!!Брат пожелавам ти да си намериш хубава музика,защото пак казвам това е супер да си имаш хубава музика и евала,че си избрал марката кола
                          Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                          Коментар


                            #28
                            И дано все пваче аудио фенове се насочат към наща марка.Представителите на марката на НТФ на Калояново бяха супер малко та дай боже скоро да сме поваче.

                            Коментар


                              #29
                              vankatasexy написа:
                              О.К. Братле ама да ти кажа и на мене мама не ми е дала пари.Всичко сам и аз си работя и т.н. обаче да ти кажа ,че на мене един приятел ми беше казал следното: "Ако ще е гарга,нека да е рошава"!!!Брат пожелавам ти да си намериш хубава музика,защото пак казвам това е супер да си имаш хубава музика и евала,че си избрал марката кола
                              еми то до сега не се знаеше дали ще ходя на море и си мислех ако не отида да си другите 2 Обертон-а ама ще ходя така че след морето почвам...

                              Коментар


                                #30
                                Re: ХАХАХАХАХАХАХА

                                vankatasexy написа:
                                Питай всеки, всеки който се занимава професионално със слагане на музика да ти обясни,че туба в багажника е простотия. Губи се поне 30 % от качеството на музиката
                                А ти защо имаш туба в багажника?
                                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                                Коментар

                                Working...
                                X