Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За какво се използва тази греда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За какво се използва тази греда

    http://img50304.pictiger.com/images/13622247Някой може ли да ми обясни за какво се изплозва тази греда и какво и е предназнзчението.?И добре е да си я сложа?

    #2
    Кратко и ясно подобрява устойчивоста.....
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Благодаря много за инфото.Ще си сложа такава разпънка

        Коментар


          #5
          И аз искам такава но за Брава. Ти от къде ще си търсиш? Сам ли ще си я правиш.Относно какъв е ефекта - по тази тръба се предава силата на натиска от външното колело в завоя (което е натиснато и колата се накланя към него) към вътрешното - което би се надигнало в дадения завой. Така като са свързани двата амортисъора с твърда връзка се предава половината натоварване от единия на другия и се прескача коша и не се усуква купето.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6
            niko_ymn написа:
            И аз искам такава но за Брава. Ти от къде ще си търсиш? Сам ли ще си я правиш.Относно какъв е ефекта - по тази тръба се предава силата на натиска от външното колело в завоя (което е натиснато и колата се накланя към него) към вътрешното - което би се надигнало в дадения завой. Така като са свързани двата амортисъора с твърда връзка се предава половината натоварване от единия на другия и се прескача коша и не се усуква купето.

            Коментар


              #7
              Колегите с типо платформа да обърнат внимание на един профил от купето, свързващ задните части на бомбетата на амортисьорите. Просто купето е проектирано фабрично с достатъчна коравина в тази област. При нормално каране с нормални гуми няма да усетите нищо от слагането на допълнителната щанга.
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                #8
                Колега това се казва распора тя се слага когато си сас спортно окачване за да не мойе копето след жреме да се каса по ботушите а тази която е регулеруемата е когато колата има спортно окачване и се отиде на предница и не може да се реголира сходимоста от накраиниците защо е така защото когато сложиш спортни пружини се отваря предницата.Но и да си сложиш не е грешка то хляб и вода не иска :P
                FIAT PUNTO MK2 HGT

                Коментар


                  #9
                  за таяа греда

                  Даите размер на тая разпънка, че мисля да си направя сам. ако някои има рзмери да ги дава ,. Zа brava 1.6 16V .
                  Fiat Brava 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    какво е значението ако сложим разпънката на 1 и 3 както е показано на снимката , или на 2 и 3. има ли значение дали ще е на 1 и 3 или ня 2 и 3 ? ,. : http://www.album.bg/berbo8/images/1837341/
                    Fiat Brava 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Мисля, че няма значение.
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Imam takava na moeto bravo,sparko e kato ot snimkata tazi 4ervenata.Ako niakoi iska d si pravi da doide da vidi to4no za kakvo stava dum da si vzeme razmeri i da si napravi.Za kolegite ot foruma 6et sudeistvam.Mojata si e originalna.Taka si doide ot italia.

                        Коментар


                          #13
                          Мерси за Infoto

                          Намерих си я най накрая
                          Fiat Brava 1.6 16V

                          Коментар


                            #14
                            и аз търся такъв strud bar и каде мога да си го поръчам няма значение дали е 2ра ръка и ако някои продава да пише на личните

                            Коментар


                              #15
                              ето иа моиата така доиде от италиа
                              Прикачени файлове
                              ето го моето браво4е 1.6 16v. 103hp. http://vbox7.com/play:83171858

                              Коментар

                              Working...
                              X