Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

hgt turbo ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Адаш в плд ли я правиш или по морето ?
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    Коментар


      #17
      icecool написа:
      Турбото ККК К16 или К14 е и имаш ли представа колко пари струват репеар комплект за него че и аз имам едно такова и ми тябва прустена от към страната с въздуха
      Ще те излъжа дали е К16 или К14 утре ще погледна и ще ти кажа знам че е от калибраМиналата седмица бях в Франц-Бургас и имаше 3-4 турбини ККК втора употреба може и да имат нещо разглобено.Ако изкаш тел ще ти го дам на ЛС
      FIAT BRAVO 2.0 20v
      http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

      Коментар


        #18
        Mescalin написа:
        Адаш в плд ли я правиш или по морето ?
        Дам още съм на морето Но до 10 дена смятам да се прибирам.
        FIAT BRAVO 2.0 20v
        http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

        Коментар


          #19
          Sparco написа:
          Но това турбо удоволствие особено за този мотор струва доста солидна сума.
          На този етап ми се струва ,че е по важно да ти прави колата човек който се занимава с това и да ти е поне познатДоста ми се виждат пресилени цените за каквото и да е било Аз поне имам щастието да познава такива хора
          FIAT BRAVO 2.0 20v
          http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

          Коментар


            #20
            team написа:
            Sparco написа:
            Но това турбо удоволствие особено за този мотор струва доста солидна сума.
            На този етап ми се струва ,че е по важно да ти прави колата човек който се занимава с това и да ти е поне познатДоста ми се виждат пресилени цените за каквото и да е било Аз поне имам щастието да познава такива хора
            И аз ще я правя при познат ако се захвана.При някой,който съм сигурен че ще се справи.Иначе и според мен са пресилени нещата.Стискаме палци да стане колата както трябва.
            <<KARKELANOV>>

            Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
            Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

            Коментар


              #21
              Кажи колко пари ще ти излезе всичко?
              Fiat Punto HGT

              Коментар


                #22
                Мен ме интересува нов комплект ама и стар може да ми свърши работаако е от калибра значи е това Mark Model Year Type H.p. Engine Turbo Turbo Code O.E.M Turbo CodeOPEL Calibra 1992 2.0L 16V 204 C20LET K16 53169707001 90423023FIAT REGATA 1987 1.9 D 90 M.710.AT K16-2 53169706001 7581002моито е това второто но немам масленно пръстенче от към страната с въздуха а от кум изгорелите газове е поизносено няма да се разсърдя ако ми дадеш телефон да проверя благодаря

                Коментар


                  #23
                  евала
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар

                  Working...
                  X