Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е-е-е-х-х-х.... съдба, съдба.... Дано сме живи и здрви и догодина и дано пак да има "такъй" сняг .
    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

    Коментар


      RASTIL написа:
      Е-е-е-х-х-х.... съдба, съдба.... Дано сме живи и здрви и догодина и дано пак да има "такъй" сняг .
      ами тъкмо ще си и свикнал перфектно до тогава, че сега само на дино може да се мапва в това време :D
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        ici написа:
        RASTIL написа:
        Е-е-е-х-х-х.... съдба, съдба.... Дано сме живи и здрви и догодина и дано пак да има "такъй" сняг .
        ами тъкмо ще си и свикнал перфектно до тогава, че сега само на дино може да се мапва в това време :D
        За какво ти е дино сега...идеално е времето за мапване в момента в реални условия: намираш си по хлъзгав и заснежен терен,връзваш кошника за някое дърво,земаш Лаптопа и.....ето ти дино
        Italfan

        Коментар


          abart_ написа:
          намираш си по хлъзгав и заснежен терен,връзваш кошника за някое дърво,земаш Лаптопа и.....ето ти дино
          Авеее,сектааа,ти ко прайш по цял ден бре,пред компа ли стоиш?Ам тоз метод с "дино-дървото" дан си го пробвал,я кажи ся не крий колко "дървени коня" е алфата
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            abart_ написа:
            ici написа:
            RASTIL написа:
            Е-е-е-х-х-х.... съдба, съдба.... Дано сме живи и здрви и догодина и дано пак да има "такъй" сняг .
            ами тъкмо ще си и свикнал перфектно до тогава, че сега само на дино може да се мапва в това време :D
            За какво ти е дино сега...идеално е времето за мапване в момента в реални условия: намираш си по хлъзгав и заснежен терен,връзваш кошника за някое дърво,земаш Лаптопа и.....ето ти дино
            вентилатори за охлаждането няма да е удобно да се поставят, нищо че е -15 пак трябват, че да не пуска перки и кулера да работи добре А да се опъват кабели за ток, аматьорско ще изглежда, а и с 5-6 вентилатора от търговията
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              ivanko_rs написа:
              колко "дървени коня" е алфата
              чии последно изкара 4 тополи и 7 бряста .......ама това на гумите :D сложи още 4-5 клона за загубите, и си излиза точно
              Italfan

              Коментар


                Снабдих се и с втори комплект 17-ки, тия са RH, леко понатежават на 10 килца но поне са здравички и са 8J за широчки сликове 225-245 ако намеря изгодни де....и като се поосвободи графика се захващам да правя големите спирачки :D
                Прикачени файлове
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  каква марка и модел са тея джанти??

                  Коментар


                    ThE_PuNiSHeR написа:
                    каква марка и модел са тея джанти??
                    http://www.rh-wheels.com/index.cfm?P=wheels_detail&PID=67573
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      Така, така - 8Ж е добре, вкарва се 240 в нея, макар че 245 мисля че ще понастърчава доста, но не съм го пробвал......с едни харни сликове ще бъдеш учуден от страничното "же".....
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        ФЕРАРИСТ написа:
                        Така, така - 8Ж е добре, вкарва се 240 в нея, макар че 245 мисля че ще понастърчава доста, но не съм го пробвал......с едни харни сликове ще бъдеш учуден от страничното "же".....
                        мда, не се намират никак лесно 8J на 4х100, доволен съм иначе в началото на проекта докато беше на предно имах пак 17-ки и пак РХ но друг модел, и бях напипал два чисто нови слика 225, има ги из началото на темата, ама им видях сметката по местните трасета На Калояново само съм се возил в едно наше ево8 с подобен повер и сликове, и ми беше бая натоварено като пасажер, на моменти имах чувството че ако не се държа за седалката по завоите, ще излетя през страничното стъкло :D а при спирането в края на правата все едно челна стойка това при 58 сек за обиколка беше :D
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          Ми да, в крайна сметка ората са го казали че пауъра е нотинг без контрол......а и в крайна сметка кефа е не само когато усещаш же по гърба, а и по други части на тялото.......Утре живот и здраве ще кача видео от купето на Калояново ако мине сичко на тракдея както трябва......шубе ме е още да го кича със сликове и да го карам както си трябва, но искам поне някакъв извод да си извадя за тва дали, и защо уж артик викат че турбото не било за писта......
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            а, викат то рекордите на Калояново само от Митсубишита ако трябва да гледаме нормални пълноразмерни автомобили
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              Купето не е за писта, не и за Калояново, не и със сетъпа който съм......Мисля че ти ще си по добре бидейки 4х4, при мен само с предно на десния преди Кроасана, почва да ми превърта яко гуми, десния след кроасана също почвам да въртя след като дойде вятъра, и ми идва едно недозавиване, а има бетон пред мен......скоростите също така изобщо не ми пасват......до ден ще пусна едно видео и малко повече обяснения че ся съм убит........
                              Alfa 156 2.0 TS
                              Alfa 156 20VTurbo
                              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                              Locost TF1 3.0V6

                              Коментар


                                аха, това ми е много познато и при 400 коня повер - предно със шпер, и като дадеш газ в завоя все едно изправяш волана
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X