Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здрасти,за Ици незнам,но мога да ти кажа защо аз не дойдох:- изтървал преден десен амортисьор,а на Калояново точно той е най-важен- скъсан яката маншон преден десен вътрешен - до сряда вечерта незнаех евентуално дали ще имам хидравлика на волана или не- немонтирана водна инжекция,която е доста наложителна,като се имат в предвид жегите- в същия контекст за жегите и не решен проблема с охлаждането на маслото,който също се оказа серозен предния път- не настроени карти след смяната на бензиновата помпа,смесите пак отидоха дето си искат- не на последно място 66 литра 100 октанов бензин за да стигна само до пистата и обратно,а там още поне минимум 20-30 литраТа това са ми причините поради които не отидох,една част от тях ,по-точно чисто монтьорските занимания бяха саботирани от иначе уж доверени хора и приети в сектата,ясно е че при тях няма да се стъпва повече.Това е общо взето,знаеш че винаги има нещо за дооправяне,никога не можеш да си на 100% доволен от всичко.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      Executer написа:
      ICI какво стана, защо не дойдохте с Ванката на Trackday-a ?
      понеже в началото на месеца бяхме на свободните карания два дена и поизчерпахме бюджета, основно за това.Пък и нямаше да дам някакво подобрение на времето, най-много да бях слязъл в 1.01.ХХ, а и не искам да я претоварвам в тези жеги за да няма топлинни драми отново.Трябва ми и повече твърдост на задните пружини и ще си правя опити с едни гумени гребени, това докато някой ден сложа истинско окачване с койлоувъри.
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        Разбирам.. някой ми каза че имало няква катастрофа и затова не сте дошли и аз се опулих...Аз за 1ви и 2ри не успях с подготовката.. сега има свободно на 6ти септ и затворен маршрут на 3ти октомври!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          Executer написа:
          Разбирам.. някой ми каза че имало няква катастрофа и затова не сте дошли и аз се опулих...Аз за 1ви и 2ри не успях с подготовката.. сега има свободно на 6ти септ и затворен маршрут на 3ти октомври!
          Еххх ... че не мога да дойда и аз
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            Executer написа:
            Разбирам.. някой ми каза че имало няква катастрофа и затова не сте дошли и аз се опулих...Аз за 1ви и 2ри не успях с подготовката.. сега има свободно на 6ти септ и затворен маршрут на 3ти октомври!
            имаше катастрофа миналата седмица, ама не ми се споменаваше.Просто докато се возех в една Калибра излетяхме зловещо в едно дере, отсякохме част от една слива (тя реално направи финалния удар поносим) и се спряхме забивайки се в склона.Сега си пазя кръста, че понаболява като се натовари.Просто трябва да се кара с ум, защото нещата се случват неизбежно иначе.А за 3ти октомври предполагам че ще карам ако е от свободните карания де, дано да е хладно и да не вали :D .
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              ici написа:
              А за 3ти октомври предполагам че ще карам ако е от свободните карания де, дано да е хладно и да не вали :D .
              Абре,ти шо ни читеш - "затворен маршрут на 3ти октомври"
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                ivanko_rs написа:
                ici написа:
                А за 3ти октомври предполагам че ще карам ако е от свободните карания де, дано да е хладно и да не вали :D .
                Абре,ти шо ни читеш - "затворен маршрут на 3ти октомври"
                чета, ама се зачудих дали ще е на БФАС, исках да кажа че на 6ти септември едва ли ще одя, но някоя следваща дата сигурно.
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  ivanko_rs написа:
                  Абре,ти шо ни читеш - "затворен маршрут на 3ти октомври"
                  Ще му сложим два номера БФАС номера и ще кара!! Иначе свободното е на 6ти. Живия нищо друго не каза... пък и друга дата за свободно в сайта няма... Айде да не правим оффтопик, трябва да се отвори една тема за Дракона!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    Ко става с Cosworth- a Ни са стискай ,дай някоя снимка
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      ivanko_rs написа:
                      Ко става с Cosworth- a Ни са стискай ,дай някоя снимка
                      шшшт, тихо ся кат’ стане да бий Типото по вървеж, тогава
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        и едно скромно видео от 1-2.08.09 Калояново http://videos.streetfire.net/video/t...ovo_704572.htm
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          Здрасти Илияне, съжалявам че е малко встрани от това за което говорите, но би ли споделил как се държи двигателя след отстраняване на баланс валовете, че може някои колеги да приемат твоето мнение, защото на мен не ми вярват явно и ми писна да споря.Лек и успешен ден

                          Коментар


                            VET написа:
                            Здрасти Илияне, съжалявам че е малко встрани от това за което говорите, но би ли споделил как се държи двигателя след отстраняване на баланс валовете, че може някои колеги да приемат твоето мнение, защото на мен не ми вярват явно и ми писна да споря.Лек и успешен ден
                            Перфектно гладко работи във всички режими, при мен биелите и буталата са много по-леки от оригиналните и нямаше смисъл да оставям валовете.Но имаме и два такива стандартни мотора със спрени валове, и при тях няма промяна в работата и вибрациите.
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              Мдам,единия мотор е моя на комбито,т.е. атмосферен с блокиран преден вал и свободен заден.Няма никаква разлика с и без ремъка който ги зацепва тия валове.Другия мотор е 2.0 Турбо и е в една Алфа 146,при него положението е същото Също така мога най-отговорно да заявя ,че ако не се блокира предния вал,след 3500 оборота се появяват вибрации и то значителни.Ици,да го таковам оператора,може ли за 20 мин видео да ме няма в нито един кадър на пистата Повече няма да го возя,обещавам най-тържествено,щом му бяха по-важни бирите ...
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар


                                ivanko_rs написа:
                                Мдам,единия мотор е моя на комбито,т.е. атмосферен с блокиран преден вал и свободен заден.Няма никаква разлика с и без ремъка който ги зацепва тия валове.Другия мотор е 2.0 Турбо и е в една Алфа 146,при него положението е същото
                                И да допълня списъка с турбомотора в Ладата на Ники.
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X