Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Боядисване на джанти има ли смисъл ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Боядисване на джанти има ли смисъл ?

    Здравейте колеги. Кажете има ли смисъл да си боядисвам джантите на стилото черни в момента са оригиналните с 7 спици.Също така съм любопитен знаете ли къде могат да ги направят защото не искам със спрея да ги пръскам. Дали бързо пада боята ориентировъчна цена или да си търся 17" ABARTH Благодаря предварително :P
    FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
    FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
    FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

    #2
    Re: Боядисване на джанти има ли смисъл ?

    боядисваи смело не пада ако е направено кото хората ако няма да е металик вероятноста да се обели е още по малка

    Коментар


      #3
      Re: Боядисване на джанти има ли смисъл ?

      [quote="mehanoveca"]боядисваи смело не пада ако е направено кото хората ако няма да е металик вероятноста да се обели е още по малка на мен за 17 абарт ми взе момчето 70 лв да ги пръсне но само водно е минавал преди това джантите нямаха забележка 20-30 лв ми беше боята оранжевата

      Коментар


        #4
        Значи да се надявам че ще останнат повече финанси и за джантите да им дойде реда и ще ги боядисвам дано да месец два да успея да ги направа :D Или пък да изчакам да мине зимата
        FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
        FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
        FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

        Коментар


          #5
          Шом до месец два направо изчакай до пролетта. Каквото и да говорим, лугата която я хварлят през зимата си казва думата. Пък и друго си е да ги гледаш чисти за повече от два дена, което зимата е почти невъзможно
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Еми за момента съм се заел с генерацията и ксенони уж :D и няма да мога всичка на един път
            FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
            FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
            FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

            Коментар


              #7
              изчакаи пролетта зимата няма смисъл

              Коментар


                #8
                Ей това е една прилично освежена джанта Енкей, ако ги подготвиш добре за боята дори и със спрей могат да изглеждат много добре за доста дълго време
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #9
                  Мда...това наистина и доста добре направена джанта...а според вас на черна перла или черен мат да бъдат според мен перлата ще придаде повече блясък и ще се откроии
                  FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                  FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                  FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                  Коментар


                    #10
                    Колега погледни моите , джанти бяха сиви боядисал съм ги прахово черен мат отгоре доста скъп лак със много перли . И се получи черна перла обаче като са мръсни им свършва красотата . http://dox.bg/files/dw?a=873817432ch...w?a=d4ae323d18
                    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                    Коментар


                      #11
                      препоръчвам ти да не са черна перла и да не са черни като цяло първо перлата не се забелязва ако не грее слънцето в нея и самата джанта се губи аз продавам едни готови черна перла които бяха на моята кола и е доста готино но няма ли светлина и ако са мръсни всичко отива на кино избери друг цвят

                      Коментар


                        #12
                        mehanoveca написа:
                        препоръчвам ти да не са черна перла и да не са черни като цяло първо перлата не се забелязва ако не грее слънцето в нея и самата джанта се губи аз продавам едни готови черна перла които бяха на моята кола и е доста готино но няма ли светлина и ако са мръсни всичко отива на кино избери друг цвят
                        Защо колата като е измита и джантите са перфектно чисти дори и вечер без светлина са много готини .
                        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                        Коментар


                          #13
                          Аз съм се спрял на черно защото колата ми е сива и мисля че ще се откроят добре :D
                          FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                          FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                          FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                          Коментар


                            #14
                            Черните джанти не ми допадат от гледна точка, че се сливат с гумата и малко им се губи ефекта ... Горните джанти ги боядисахме с трислойна перла заводски цвят на някакво пежо, отиди в някой магазин за бои и си харесай цвят от картонче
                            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                            '97 Coupe 16VT 262WHP+

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря за съветите колеги като има развитие пак ще драсна и че кача снимки :P
                              FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                              FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                              FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X