Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят проект Fiat Bravo 20V 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моят проект Fiat Bravo 20V 2.0

    ще кача снимки на външния вид .. малко по късно и подробностии )http://prikachi.com/images.php?image...5/7026965k.jpgСнимките са събрани в едно мнение. Ползвай опцията "РЕДАКТИРАЙ" в горният десен ъгъл.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Колега,евала за мерака,но до там.. :D Виж оправи забележките първо(че доколкото виждам няма здрав детайл) Махни тези лепенки,белия капак,праговете май не са ’’тамън’’,смъкни я малко и виж как ще стане друга кола.. пп. И линковете ти се събират на едно мнение мисля че..

    Коментар


      #3
      chenchy написа:
      Колега,евала за мерака,но до там.. :D Виж оправи забележките първо(че доколкото виждам няма здрав детайл) Махни тези лепенки,белия капак,праговете май не са ’’тамън’’,смъкни я малко и виж как ще стане друга кола.. пп. И линковете ти се събират на едно мнение мисля че..
      Много добре казано!

      Коментар


        #4
        с лепенките на мен ми харесва това е мой избор дали да я оставя така или не ако я смъкна пак ще спъкам картера сигурно стигат ми два пъти ввече

        Коментар


          #5
          Супер е колега....На мен ми харесват лепемките над прага....И аз карах едно време същите джанти (мойте бяха 16-ки)и много добре стояха на Бравото.Успех!
          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

          Коментар


            #6
            слабо.
            Тря'а напиша нещо тука, нали

            Коментар


              #7
              И кое е проекта само не разбрах, няколко лепенки
              ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
              Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
              Jet Black E46 M3

              Коментар


                #8
                injekciona написа:
                И кое е проекта само не разбрах, няколко лепенки
                Те затвориха единствената истинска тема, в която се коментираха проекти/тунинги и т.н., за да оставят само бравота с лепенки върху смачкани детайли и теми със заглавия "Пунтото 1.1 55коня със спортен филтър и крайно ремус", а да имаше и Stilo abarth проект, дето всеки месец му се сменя edna abarth лепенка с друга Нищо лично към колегата, но парите за фолио и лепенки, можеше да ги дадеш за други неща, от който е явно, че се нуждае бравото ти. И определено добавянето на лепенки не прави това проект.
                Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                Fiat Tipo 1991 - ex
                Fiat Uno Fire - ex ex

                Коментар


                  #9
                  тук тея дни той има работа ии няма време за инфо кфо става вътре не разбирам аз , аз съм приятелката муу ще драснем дове4ера ... какво има по колата .. лепенките са е така само за външния вид и то повечето по мое желание айде ддо дове4ера маниаци утре ще имате инфо за проекта

                  Коментар


                    #10
                    ем до колкото знам аз му трябваа като за начало една боя , музиката ще ви излъжа каква е довечера като се прибере щще напиша знам само, че тубата е 12ка повече и идея си няямам :Д има реймус гърнетата са махнати и мисля че има една тръба до реймуса .. и за това не съм в час така 4е по добре довечера той там да каже да не оплескам още повече нещата тука :Д::Д:Д:Д:Д лек ден

                    Коментар


                      #11
                      Не сме форум за правопис, но горните две мнения са без коментар, направи си едно копие на това, което си написала по-нагоре и силно ти препоръчвам да си го направиш в рамка и да си го закачиш на стената , правописа ти е като за първо отделение.
                      punto HGT

                      Коментар


                        #12
                        didich написа:
                        Не сме форум за правопис, но горните две мнения са без коментар, направи си едно копие на това, което си написала по-нагоре и силно ти препоръчвам да си го направиш в рамка и да си го закачиш на стената , правописа ти е като за първо отделение.
                        То момичето си е написало цитирам "...и за тоша не съм в час..." , като не е в часовете къде да се научи да пише?
                        Фиат Крома 1.9 16v+
                        Фиат Браво 1.6 16v
                        Фиат Мареа 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          аз много добре си знам как да пиша просто на клавиатурата са ми разместени копчетата след като пиша на кирилица и не съм погледнала кое как съм написала извинявам се за грешките поправени са и благодаря за критиката хаха

                          Коментар


                            #14
                            Пълен потрес!

                            Коментар


                              #15
                              не съм длъжна да Ви се обяснвам принципно образование си имам знам как се пише не съм гледала )

                              Коментар

                              Working...
                              X