Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lambo doors на Бравата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lambo doors на Бравата

    Колеги, има ли някой да е слагал или поне да е пробвал да сложи Lambo doors на браво или брава. Дали би било трудно или не чак толкова колкото изглежда? Дали мога да направя на Бравата? И не ми препоръчвайте севизи дето ги правят, защото няма да отида. Искам само аз да барам каквото и да било по колата.

    #2
    Имаше един колега, който беше почнал, но май и така не завърши проекта. Ето ти темата (чети от 10-11 страница на там):http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Имаше колега от Смолян, на пунто МК1 беше сложил такива панти и май продаваше или изработваше на по добра цена, Стефан май се казваше, но сега не ми се рови по темите
      punto HGT

      Коментар


        #4
        Не се бях сетил за него. Не знам дали още се занимава с изработката им, но можеш да провериш: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=87976
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Чел съм темата на колегата Sparco_Racing и той до никъде не я докара. Накрая продаде и колата. А аз лесно мога да намеря някой да ми продаде, но работя като фрезист във фирма на металообработка и няма да ми е такъв проблем да си ги направя. Хем по-евтино ще ми излезне, хем ще ми е кеф че аз съм си ги направил. А пък и за какво да дам 300-400 лева за панти, които може и да не успея да монтирам или да не съм доволен от ефекта. Ще направя една и ще пробвам на едната врата. Стане ли, слагам и на другата. Ако не стане хвърлям 2кг. стомата в контейнета и си свиркам :D

          Коментар


            #6
            Трябваше да започнеш че си в металния бранш :D Трябват ти чертежи или просто да опиташ няколко пъти докато успееш да уцелиш ъглите и размерите. Успех с начинанието и дано скоро да има хвалба!
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Преди да тръгнеш да струговаш, представиси как ще изглежда, МОЛЯ ТЕ
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Ами мисля, че ще е добре, поне на мен би ми харесло. То всеки човек си има вкус разбира се. Да може и да не ми хареса резултата, но не искам да се отказвам току така и да се питам само: "Дали щеше да стане, нямаше ли....???"

                Коментар


                  #9
                  yo_brava написа:
                  Ами мисля, че ще е добре, поне на мен би ми харесло. То всеки човек си има вкус разбира се. Да може и да не ми хареса резултата, но не искам да се отказвам току така и да се питам само: "Дали щеше да стане, нямаше ли....???"
                  А и 4-те ли?
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Не само предните. Мисля, че ще и бъде в повече и 4-те. Все пак е Фиат не Ламбо :D :D :D

                    Коментар


                      #11
                      Този тип панти не са подходящи за каране всеки ден а и това което "ние" се опитваме да правим винаги излиза някакъв дефект след време или луфтове ,от които вратите се клатят в отворено положение .Иначе визия има и събират погледите , но само ти ще знаеш всъщност какво си имаш на главата
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Ами аз си имам едно на ум за тези панти, но много ми харесва как седят колите, когато са отворени вратите на горе. И все пак ако нещо се обърка мога да ги сваля и да си направя вратите да си се отварят като на нормалните коли :D

                        Коментар


                          #13
                          http://www.youtube.com/watch?v=D_wgW-3Q4_M Мен нещо ... дз може би заради точно тая ... абе нз не ме грабва нещо как стои
                          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                          Коментар


                            #14
                            Тц, на мен също не ми харесва, но колегата като е мераклия нищо не го бърка
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #15
                              Направо съм се побъркал да мисля за пантите :D По цял ден си чертая някакви скици и чертежи как да ги направя най-стабилни :D

                              Коментар

                              Working...
                              X