Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задно дясно колело на пунто се е разкрачило леко

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задно дясно колело на пунто се е разкрачило леко

    Някой знае ли какъв може да е проблема и това поправя ли се? Казаха ми, че трябвало да се смени целия заден мост. Лявото колело е право, само дясното е с лек наклон. Знам,че ще кажете да отида на още един сервиз,ама вече двама майстори уж гледаха колата... Дайте някакво мнение, моля ви.
    FIAT PUNTO 1,7 TD

    #2
    Да не е от лагерите на носача?Има ремонтен комплект и не се сменя моста а само лагерите.Тропа ли,от там.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      Ремонтният комплект е около 30 лева и се сменят само лагерите. И не лагера на главината (да не се обърка някой "майстор"), а лагерите на носача, с които се закрепя за моста!Никакъв заден мост не се сменя!!!След смяната колелото ще си застане право както си му е реда.
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Благодаря за насоките. Ще отида при още някой и ще го имам в предвид. Не знаех, че и там има лагери...Един от "майсторите" каза, че задния мост бил изгнил и затова трябвало да се смени...да се чудиш и маеш....
        FIAT PUNTO 1,7 TD

        Коментар


          #5
          Кажи на майстора много добре да огледа и моста щом има ръжда!!Това с разкрачените колела заради разбит носач нещо почва да ме съмнява дали е вярно...Я виж моя случаи с разкрачените колела:100 лв. ми взеха за смяна на задния мост.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            обзалагам се че колата е карана в австрия или германия

            Коментар


              #7
              кола

              Ако не е така като снимката един ремонтен комплект и ще свърши работа
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Абе моста ще ми го сменят,ако това е проблема,но колко върви един такъв заден мост втора употреба, защото нов сигурно не си струва да се купи за тая кола?
                FIAT PUNTO 1,7 TD

                Коментар


                  #9
                  Не нов изобщо няма! :DБез да се види какво става отдолу всеки майстор или не ще ти каже това което 1во му идва наум.Мост може да се намери за 50-60 лв от човек или по 100 лв от морга.Успех!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар

                  Working...
                  X