Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дву Бутални спирачни апарати от ЛАДА 2104-2105?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дву Бутални спирачни апарати от ЛАДА 2104-2105?

    Колеги някой знае ли дали ще паснат от пред на пунтото ? И какъв е като размери спирачния диск на ладата ... Че днес се загледах на комшията и видях че са двуботални от пред (заприличаха ми като брембото) . Имал съм лада 2105 , но тогава толкова разбирах ... И не съм гледал какви са апаратите. Се пак си мисля ,че с 2 буталца е по добре . Дали ще паснат на Пунто 1?
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Да ти апарати са двубутални защото са копие на някво дърто брембо до колкото знам.Но няма да паснат защото са много по-навътре и няма как да станат на шенкела. Виж един ладов диск и ще разбереш. Концепцията е коренно различна!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Fiat_Punto11Баща ми има Вартбург и опред апаратите са 4-ри бутални.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        pecata написа:
        Fiat_Punto11Баща ми има Вартбург и опред апаратите са 4-ри бутални.
        Кви са те гъзарии ? ?На тез стари коли ? пък със спортни спирачки ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Еми той и Москвича е с 4 бутални апарати...отделно са и по лиценз на Лукас
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            #6
            На ладата също са двукръгови четири бутални
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар

            Working...
            X